Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaruha? Ennél olcsóbban?

Babaruha? Ennél olcsóbban?

Figyelt kérdés

Kérdeztem már itt egyszer,hogy menniyért lehet eladni használt ruhákat. Nagy átlagnak megegyezett a véleménye.


Felraktam hírdetni a ruhákat 56-62, senkinek nem kellett. Lejjebb vittem az árakt 9 db body-t adnék pl: 3000 ft-ért, úgy hogy 3 darab új benne, csak kimostam,de nem volt a gyerekemen. És senkinek nem kell...


Mások hogy csiálják, olyan sok helyen olvasom,hogy a kinőrr tuhákat eladják, abból pótolják a következő méretet. Szépen van fényképezve, tiszták,nem gyűröttek,nem értem.....


2012. nov. 15. 14:00
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Nem reklámnak szánom!!!!


CSak adjatok tippet,hogy mit csináljak, mert már ötletem sincs:(:(

2012. nov. 15. 14:01
 2/12 anonim ***** válasza:
nálunk a városban bent van egy bolt ahol 300-400 ft.-ért tök újakat lehet venni.... Szerintem máshol is van ilyen bolt és más oda megy. ennyi. Tudom hogy kevés, de egy ismerősök 100 ft/db eltudja adni mindet. nem sok de legalább elmegy. vagy tedd el a 2.babának :)
2012. nov. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

én elcsereberélem a gyerekek kinőtt ruháit :-)))

pl nagyobbra vagy másra


összerakok egy csomagot és kérek érte mondjuk eggyel nagyobb méretett vagy játékot vagy élelmiszert vagy amire éppen szükségem van vagy a másiknak feleslegbe van és nekem meg jó lenne


ha érdekel hol írj egy privátot

2012. nov. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hová raktad fel? Mostanában a jófogáson állítólag jobban elmennek a ruhák.

Nem próbálod közösségi oldalon hirdetni vagy szólni a védőnőnek, kell-e valakinek eladó ruha?

Nálunk lehet kitenni hirdetést a váróba.

2012. nov. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
500 Ft/db áron vadi új címkés body-kat veszek vaterán. 3000 Ft-ot 1kg használt babaruháért adnék.
2012. nov. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Igen, 3000 Ft lehet hogy sok 9 body-ért, főleg ha még rájön a postaktg. is, mert teszveszen, vaterán nagyon nagy a kínálat használt babaruhákból és ezért könnyen ki lehet fogni nagyon olcsó darabokat, ha valaki rendesen rákeres.

Én pl. kardigánokat (!) vettem 100 Ft/db áron teszveszen!

2012. nov. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

9db. body mondjuk 900.-ért reális.

én 100.-/db ért árulom ezeket a pici holmikat, a nagyobbakat, 200.-ért, a márkásakat 300.-ért. így is nehéz eladni, mondjuk én 3 évig ezzel egészítettem ki a gyedemet, szóval azért nem panaszkodom, de nagyjából tisztában vagyok vele mennyit ér.

2012. nov. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Persze nem vettem mindent ilyen olcsón mint a kardigánokat, de body-t pl. én egyáltalán nem szoktam már venni használtan, mert elég jó áron lehet kapni pl. tescoban újakat és akkor azok tuti nincsenek kinyúlva és agyonmosva.


Szerintem próbálj csomagokat csinálni, pl. 3 ugyanolyan méretű nadrág egyben eladó, vagy babaruhacsomagot. Ezeket szokták szeretni.

Body-t meg mondjuk 150 vagy 200 Ft/db.

2012. nov. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Pont a body az amit a legnehezebb a vaterán eladni. Ha bemész egy nagyobb Hádába, nagyjából 50-100 Ft-ért megkapod ezt a méretet hibátlan állapotban.

Ne a bodykon keress, próbálj szebb, "igényesebb" ruhákat is felrakni a bodykkal egyidőben, pl. bélelt nadrág, overál, szép divatos pulcsi. Azzal jobban oda tudod csalogatni a vevőket, és a jó cuccok mellé még megveszik a bodykat is, de azt már csak potom áron.

Én is így csinálom, több kevesebb sikerrel lassan 3 éve.

2012. nov. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


akkor megvárom,hogy lejárjon, és várok egy kicsit. Gyűljenek akkor a ruhák,mert a lányom még csak 2,5 hónapos, de már látom,hogy pár pulcsi kimegy hamarosan:(

2012. nov. 15. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!