Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Győrben tudnátok olyan Papot,...

Győrben tudnátok olyan Papot, aki megkeresztelné kislányunkat úgy is, ha én nem vagyok megbérmálkozva?

Figyelt kérdés
Januárban megszületik első kisbabánk, és szeretnénk minél előbb megkeresztelni majd. Férjem vallásosabban nevelkedett, így ő bérmálkozott is, én csak meg vagyok keresztelve. Mivel nekem hiányzik a bérmaság, tudom, nem kereszteltethetnénk meg elméletileg, de azt is, hogy Pap válogatja. Szóval nem ismertek Győrben, Győr környékén olyan papot, aki ezt megtenné szó nélkül?? Köszönöm a válaszokat!

2012. nov. 15. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet én gondolom rosszul de ahhoz a keresztszülőnek kell bérmálkoznia nem a szülőnek. Válasz a férjed családjából ők biztosan meg vannak bérmálva.
2012. nov. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy az is kikötés, de ezt onnan veszem, hogy a mi papunk, aki összeadott minket tavaly, ő mondta, hogy a gyerkőcöt már nem fogja megkeresztelni,ha én nem vagyok bérmálva addig sem :)

Nem vagyok ebben otthon, de ezért gondolom...

Köszönöm azért

2012. nov. 15. 20:18
 3/4 anonim válasza:
Érdekes!Én is úgy tudom h a szülőnek nem kell bérmákozónak lennie!Mi tavaly kereszteltettük meg a fiúkat férjem nem volt bérmákozó és semmi gond nem volt nem is mondták, h ez elvárás lenne.
2012. nov. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
akkor köszönöm :) A mi papunk paráztatott be minket! Akkor bátran nekiállhatunk templomot, papot keresni :D Köszönöm
2012. nov. 16. 20:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!