Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyümölcsöket lehet...

Milyen gyümölcsöket lehet adni a babának 7 hónaposan, illetve mit adnátok tízóraira?

Figyelt kérdés
Kislányom 7 hónapos és nagyon válogatós, meg persze meg is unja a dolgokat, pedig igyekszem változatosan adni neki a kajákat. milyen gyümit lehet ilyenkor novemberbe adni amit be is lehet szerezni, meg adni is lehet már neki? és Ti mit adtok a babátoknak gyümin kívül tízóraira?

2012. nov. 16. 10:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem is hét hónapos a lányom, az ő kedvence a banán almával turmixolva. De nagyon szép körtéket is lehet most kapni, az is isteni egy kis almával, banánnal. Néha Hipp gyümölcsös joghurtot adok Neki tízóraira, 7 hónapos kortól ajánlják és nagyon szereti a babám.
2012. nov. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szőlőt is adhatsz héj és mag nélkül.
2012. nov. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! bárcsak megenné a babám az üvegeseket is... de se azt se semmit, és képzeld a gyümit SEM eszi meg melegítés nélkül :/ tisztára el vagyok kenődve hogy a végén tápszert kell neki adnom?! :( pedig próbálkozok variálni. vettem neki már pudingot is de azt sem.
2012. nov. 16. 11:19
 4/11 anonim ***** válasza:
Adhatsz tejpépet is. Kecskeméti babajoghurtot vagy túrós desszertet. Én alma-banán-körte-szilva (lehet kapni azt a nagyszemű fajtát) közül szoktam válogatni-variálni.
2012. nov. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
a fiam a vaníliás tejberizspépet imádja,abba szoktam csempészni gyümit,de millió féle tejpép van,vagy próbáld a nestlé pudingokat esetleg.
2012. nov. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi :) veszek még pár fajtát hátha...
2012. nov. 16. 14:20
 7/11 anonim ***** válasza:
gyümölcsös tejpépek vagy banán,alma,körte és ezekhez szoktam a dm-es alnatura gabonapépet vagy babakekszet adni,esetleg babajoghurtot
2012. nov. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Adhatsz ringlót banánnal, az én lányom nagyon szereti, és most pont van. Szoktam neki frissen facsart gyümölcslevet készíteni: narancs, alma, szőlő, répa léből, nagyon finom. Lehet túróba tenni gyümölcsöt vagy joghurtba, szoktam babakekszet sütni, és azt nyalogatja a gyümölcslé mellé. Nálunk a kész dobozos termékek nem jönnek be. Egyik sem ízlik se neki, se nekem.
2012. nov. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :). utolsó válaszolótól kérdezném hogy mi a baba kekszed receptje? :)
2012. nov. 17. 08:11
 10/11 anonim ***** válasza:
250g zablisztet vagy tönkölybúza lisztet összekeverek 2-3 lereszelt almával és 1 evőkanál olívaolajjal, meg annyi vízzel, hogy formázható legyen. Kis lepényeket formázok, és 20 perc alatt megsütöm sütőben. Nem reszelhető, de nem törnek le belőle darabok, így nem nyeli félre.
2012. nov. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!