Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes babátokkal hogy...

2 hetes babátokkal hogy töltitek/töltöttétek a napokat?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy az ébren töltött időben mit csináltatok? Milyen játék, torna ilyesmi
2012. nov. 16. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én lánykám hasfájós volt:(úgyhogy az ébren töltött idő többsége evés és sírás volt.Amikor nem fájt a hasa meg pihizett nézelődött.
2012. nov. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pont 2 hetes a babánk. Nem tudunk vele sok mindent csinálni, tényleg csak eszik, alszik, meg ürít. Ha ébren van általában sír, ha nem akkor meg csak nézeget. Beszélünk hozzá, simogatjuk, sétálunk vele, énekelünk. Én csak a lábát szoktam "tornáztatni", hogy könnyebben menjen a kaki.
2012. nov. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A szó szoros értelmében vett "játékra" kb. 2 hónapos kortól van lehetőség, amikor már tud visszamosolyogni, reflektálni.


Mondjuk én az annál kisebb babával is "szoktam" mindenfélét csinálni, bár valószínű, hogy inkább a magam kedvéért. :o)


Énekelni, beszélni, mozgatni a végtagjait ritmusosan, puszilgatni össze-vissza, simogatni, mosolyogni rá, nevetni, "meggyurmázni" bármit, ami ösztönösen jön.

Nem igazán szoktam elgondolkodni, hogy mit is kéne csinálni. :o)


Bár a legkisebb gyerekem annyira erős és masszív volt (van csak már 5 hónapos)amikor született, hogy vele nem kellett különösebben finomkodni.


3 gyerekes anyuka

2012. nov. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az ébren töltött idő elmegy etetésre, pelenkázásra, fürdetésre, büfiztetésre. Két hetessel még semmi mást nem tudok csinálni, igénye sincs rá, és így is kevesebbet alszik mint kellene neki, mert van hogy sokáig kell büfiztetni hogy kijöjjön aminek ki kell.
2012. nov. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!