Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves Anyukák, ha közületek...

Kedves Anyukák, ha közületek járt valaki hasonlóan hogyan vészelte át ezt az időszakot?

Figyelt kérdés
Kislányom 2 és fél hónapos, keveseket szopcsizik azt is nehezen, mert bealszik közben vagy sír sokszor (van tejem rendesen, mert tudok lefejni bőven; de cumit és cumisüveget is használunk).Egyébként szépen fejlődik. Ha fent van akkor nagyon sokat sír, napközben nehezen alszik el magától a kiságyban, többször inkább séta közben, vagy kint az erkélyen vagy autósülésben. Szerencsénkre az éjszakákat átalussza, este 10től reggel 6- fél 7ig.
2012. nov. 16. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
19%

"szopcsizik"???

Te jó ég...

2012. nov. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

nem lehetséges az, hogy a baba nehezen bírja kiszívni a tejet? én úgy jártam, hogy ha megnyomtam a mellem, akkor jött rendesen, de a kislányom meg mindig sírt. aztán rájöttünk, hogy nagyon kevés a tejem és pótolni kellett a babának.

és borzasztóan rossz alvó a lányom a mai napig. csak akkor alszik el, ha "mozgatom". tök mindegy, hogy babakocsiban tologatom, vagy a karomban ringatom, illetve kell a friss levegő is neki. máshogy egyszerűen nem akar elaludni.

2012. nov. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ne haragudj, nem értem, mi a kérdés? szépen hízik, éjjelt átalussza. akkor mi a gondod?

ha a bealvás, akkor avgy ébreszgesd közben, vayg hamarabb szoptatsd meg következőre.


nálunk akor sír szopi özben ha az emésztésével küzd. ez idővel javul csak. érdems tornásztatni a lábát, meg melegíteni a pocakját.

2012. nov. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Cumizavarról olvass kicsit, és a megoldásairól, például itt:

[link]

[link]

[link]

Alváshoz olvasnivaló:

[link]

[link]

2012. nov. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. A gondom főképpen az, hogy súlyához (5170g)nem eszi meg a szükséges mennyiséget 140-150 ml alkalmanként jó pár napja. Múlt hét szerdán kapta meg a védőoltást, vajon annak lehet ilyen hosszan elhúzódó hatása az étvágytalanság? Mostanában soha nem kezd el igazán nagy vehemenciával enni.
2012. nov. 16. 14:56
 6/7 anonim ***** válasza:

4es vagyok

Mennyivel született? A babák, főleg a jól hízó anyatejesek, a harmadik hónap körül"visszavesznek" a tempóból:), kevesebb ideig és kevesebbet esznek. Ez nem baj:).

Helyesen van mellen?

A cumizavarnak pedig tényleg olvass utána, elöljáróban annyit írnék, hogy próbáld csökkenteni a cumisüvegből pótolt adagot, valamint próbáld inkább pohárból vagy kanálla adni a pótlást. És tedd sokat mellre, hogy újra belejöjjön a mellből történő szopizásra:).

2012. nov. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
3150g- mal született. Érdekeseket írsz, meg fogom fogadni.
2012. nov. 16. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!