Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szokott ilyen lenni veletek...

Szokott ilyen lenni veletek is Anyukák? Vagy csak én vagyok túl érzelgős?

Figyelt kérdés
Vannak olyan pillanatok amikor bekönnyezik a szemem ( amikor odabújik a kislányom és úgy hajlandó csak elaludni hogy belefúrja a kis fejét a nyakamhoz, vagy amikor a térdemen néz rám és azzal a 2 szem fogával rám nevet egy teli szájasat). Elmesélnétek ezeket a pillanatokat ha volt már ilyen veletek is?!
2012. nov. 16. 11:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szia!

igaz, hogy én még csak most várom a lányomat, de mindenen elérzékenyülök és valószínűleg ez így lesz, akkor is ha már a kezemben lesz.

szerintem nem vagy túl érzelgős, egyszerűen csak az anyai szíved nagyon nagy és ez nem baj!!

2012. nov. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy túl érzelgős, ez teljesen természetes :) Én is szoktam így lenni vele. Sőt a nagyon pasi, sosemmondjakiazérzelmeit férjem is érzékenyült már el a lánya felett. Igaz ehhez kellett az hogy előtte annyira begennyesedjen a szeme, hogy a kórházba a dokinak kellett megszenveszteni szegény babót. Már akkor folyt a könnye az apjának is. Amikor meggyógyult akkor is mondta utána hogy milyen szar érzés volt és akkor is fátyolosodott a szeme. Kellene az ilyen pillanatok :) Magamról nem írok, mert én egy vígjáték romantikus részén is képes vagyok könnyezni, nemhogy a gyerek felett :)
2012. nov. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is még csak várom a kicsi fiamat, első babám lesz, 34hetes vok. Amikor voltunk 4D-n és ott ugye jobban láttuk a picurt mint azelőtt az UH-kon hát én olyan készen vtam (jó értelemben)... A nő berakott vmi zenét és egyből kicsordult a könnyem, de az apjának is. :) azóta se bírom végignézni könnyezés nélkül a kis filmet, olyan kis cukorfalat, husis, szép kisbaba. Nemtom milyen anya leszek majd, de már alig várom h lássam, megfoghassam, megpusziljam a fiamat. Viszont a szüléstől annyira félek mint még soha semmitől, rem nem lesz olyan borzasztó mint ahogy egyesektől hallottam.
2012. nov. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3-as: lehet borzasztó lesz, lehet nem (akkor is az lesz, mert nem tudod hogy "könnyű" szülésed volt amúgy:D). De ez sajnos ezzel jár :)
2012. nov. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én a multhéten voltam úgy hogy pakolásztam a szekrényben és megtaláltam a párom szülőszobai ruháját. Közben meghallottam a Merci (merci hogy vagy nekem...) reklámot és a fiam ott volt körülöttem. Rögtön könnybe lábadt a szemem és csak néztem őt ahogy mosolyog rám.
2012. nov. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

3-as én császárral szültem, és "annyira nem vettem részt " úgy mond a szülésben mint aki természetes úton szül, de én is piszkosul féltem h mi fog történni, és egyre több mindenkit hallgattam végig h milyen volt és mi történt stb. sok-sok rémisztő dolog történhet ott, de ezeknek kicsi az esélye!

Amikor megkezdődik a szülés onnan már szinte maguktól pörögnek az események, és egyszer már csak azt érzed h - illetve látod - ott a kis babád!! Akit 9 hónapja vársz már! És az a pillanat hát az csodálatos! :)

2012. nov. 16. 12:33
 7/12 anonim ***** válasza:

Mi azon hatódunk meg könnyekig minden nap, hogy a kilenc hónapos szintén kétfogúm meghallja, hogy nyílik az ajtó délután, egyből felkapja a fejét. Ahogy meglátja az apját, mindent eldob és hatalmas sikongatásokkal teper felé ezerrel <3


Én azon is bőgök, ha velem alszik (rámpakolja a lábait, a kezecskéit), azon is, ha nézem, ahogy áll, egyedül játszik, hintázik a motorján.


Mikor először nevetett, úgy igazán, hanggal, akkor bőgtünk az apjával :')

2012. nov. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Az enyém is ilyen kis drága csepp, és mi együtt alszunk, 3-an a nagy ágyban, és nállunk is megy ez h felrakja a combomra a lábait és ami még nagyon durva h mikor szopizik, akkor a felőlemi kezével simogat amíg el nem alszik...én a kis fejét szoktam közben ő meg a mellemet <3 6 hónapos és még ugyan nem tud járni kúszni, de látja h este megjön apa akkor jár keze lába és mosolyog rá..:)

2012. nov. 16. 12:43
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja és (ez már biztos az én hülyeségem) néha, mikor elalszik rajtam, azt veszem észre, hogy nem csak fogom, hanem szorítom magamhoz :) Tuti nem vagyok normális :)
2012. nov. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az én babám 8 hónapos kisfiu. éjszaka még egy szer szopik és annyira imádom mikor a vállamon pihenteti a kis fejét. meg mostmár kezd tudatosan bujni hozzám. A férjem szokott is szolni, hogy már nem szopik tegyem már le. De én ezt ugy imádom. Neki négy foga van de azt is imádom amikor rám villantja. Én is el szoktam érzékenyülni. De azt hittem azért mert 4 évet vártunk rá és két sikertelen lombik után jött természetes uton. Egyszerüen imádom.
2012. nov. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!