Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak itt nagyon fiatalnak...

Vannak itt nagyon fiatalnak kinéző anyukák?

Figyelt kérdés

Engem általában 15-16évesnek néznek, ami nagyon rosszul esik:( Tudom, majd 40 évesen előnyömmé válik, de most ez inkább hátrány...

Van valami praktikátok amivel kicsit idősebbnek néztek ki?


2012. nov. 16. 13:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát ennyire nem sokkal, de 24 voltam mikor szültem a kislányom, akkor 16-17 évesnek néztek. Hát szerintem ne zavarjon, mindenki olyan amilyen, a lényeg, hogy TE fogadd el magad és a környezeted, hiszen velük élsz!
2012. nov. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Mara Acoma ***** válasza:
25%
Nekem 16 múlt a fiam, én 32 :) Volt, hogy a csajának hittek, sokkal idősebbnek néz ki a koránál, én meg fiatalabbnak. Szerintem tök jó, hogy fiatalos valaki, örülök neki:)) Idegbajt kapnék, ha a haverjai csókolomoznának.
2012. nov. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

barátnőm is kb. 16nak néz ki, pedig már 3 gyerekes, 30on túl van.

ő csak a belekotyogó öregasszonynak, aki azon siránkozott, hogy milyen fiatalon anyuka, visszavágott, hogy ne mondogassa, milyen fiatal vagyok, én se mondom, hogy maga meg milyen öreg.


amúgy öregít a szemüveg, kalap, sötét színek. de szerintem csak az ő kedvükért nem kell öregíteni magad.

2012. nov. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kontyba tett haj, decens ruci... de amúgy inkább örülni kell neki!!! sokkal rosszabb ha idősebbnek néznek 5-10 stb évvel...
2012. nov. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Pedig akár nagymama is lehetnél akkor kedves utolsó :)
2012. nov. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

most mondhatnám hogy mindenen múlik.

ha copfos valaki és farmerben meg pólóban látom akkor sokan simán letagadhatnak egy tizest . ha nőiesebben öltözködik frizurája van szolid sminkkel akkor egyből kicsit idősebbnek hat.

mozgáskultúra is hogy ne lóbálja a tagjait valaki mint egy kamasz stb.

2012. nov. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én ezzel nem igazán foglalkoztam.

Aki ismer, az tudja hány éves vagyok, aki nem, az meg nem számít.


Én az első gyerekemet 30-al szültem, és volt, aki megkérdezte, hogy ugye nem a sajátom, csak vigyázok rá.


Amikor a harmadikat szültem, akkor mindenki azt hitte, az első lesz.


És épp nemrég voltunk a férjemmel, meg a kis babával hármasban pihenni, ahol mindenki azt hitte első gyerek, amikor megmondtam, hányadik, azt mondta egy anyuka, hogy nem gondolta volna mert olyan kislányos az alakom.

Aztán kiderült gyorsan, hogy idősebb voltam nála, de neki már 6-7 évvel idősebb gyerekei voltak így is.

Mert én nem is vagyok olyan fiatal anyuka... :D


De nekem jó így.


Húzd ki magad és büszkén haladj át közöttük. :o)


Amúgy zárásképp egy ismerősöm esete:

3 gyerekes anyuka volt, amikor vidékre költöztek falura. Amikor először csöngetett hozzájuk a postás, és ő ajtót nyitott, megkérdezte tőle, hogy "anyukád otthon van"? :DD

2012. nov. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kb. 22-24 éves koromig ez így volt, most már pont annyinak is nézek ki, mint amennyi vagyok. Praktika? semmi. inkább csak megmosolyogtam a viccesen alakult szituációkat. most meg már kezd bosszantani, hogy "mi az, hogy bort vettem és nem is kérték el a személyim?" :)
2012. nov. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Engem is idegesitett mig fiatalabb voltam, tehát 20 évesen 16-nak néztek a szülészeten az rosszul esett, sokáig fiatalabbnak néztek. Most 3 gyerekes anya vagyok 34 évesen. Én látom hogy már jönnek a ráncocskák, most örülnék ha fiatalabbnak néznének. :) Mások szerint még mindig olyan lányos az arcom, alapból olyan a formám, vékony, kismellű. Pl. az osztálytalálkozós képeken kimondottan mindkét suliban kilógtam a sorból, és ezt én is láttam. De amúgy már nem mondogatják hogy mennyi vagy, 20? :P
2012. nov. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A barátnőmmel mindketten 30 évesek vagyunk.Ő már kezd ráncosodni,látom rajta a korát.Viszont olyan teste van,hogyha pasi lennék..hát nem a barátomnak akarnám.Nekem igazi baba arcom van,sehol egy szarkaláb viszont látom,ahogy ereszkedik a tokám,a ciciket már keresem a melltartóban,a fenekem olyan formát vett fel,hogy már nem tudom eldönteni a cipók is velem tartanak-e ha én elindulok.Amikor pápázok a kisfiammal a karom alján lévő bőr hamarabb elkezdi,mint én kigondolom.

De én büszke vagyok a 30 évemre főleg ha elnézegetem a családomat,mert ez egy olyan dolog ami csak és kizárólag az enyém....De ha elvisz a férjem moziba vagy vacsorázni,akkor elrejtem a szinte tőlem teljesen külön életet élő testi "hiányosságaimat"többleteimet" egy szexi ruciba,egy kis smink és visszavedlek kamasz lánnyá.:)

2012. nov. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!