Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most kezd mászni a babám....

Most kezd mászni a babám. Milyen szőnyeget vegyek szerintetek?

Figyelt kérdés
A baj az, hogy van egy kutyusunk is, aki ugyan a gyerekszobába nem mehet, de a nappaliból nem tudom kitiltani. Viszont mivel a nappaliban a parketta hideg, ezért kellene valami szőnyeg, hogy ne fázzon meg a lurkóm, ha ide-oda mászik. Nektek milyen anyagú szőnyegetek van? Vagy hogyan oldottátok meg? Mert a hosszúszálú szőnyeget nehéz tisztán tartani, meg ugye a kutyaszőr is ott van.. Aztán azt is olvastam, hogy az atkák végülis bármilyen szőnyegben könnyen elszaporodhatnak. Ti hetente tisztítjátok a szőnyeget szőnyegtisztítóval? Mert gondolom a porszívó nem elég. Tudom, nem egy égbekiáltó probléma az enyém, de örülnék, ha valaki tudna hasznos tanácsot adni :)
2012. nov. 16. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
hát igaz nekem nincs kutyám, de én a helyedben a picire adnék kicsit vastagabb nadrágott és ugy mászkálhat a parkettán, mert ugysem marad egy helyben;) szönyeget meg nem lenne erdemes venni mert a kutyaször meg amiket irtál,akkor meg napi szinten kell mosnod a padlot meg porszivozni is a baba miatt. de viszont meg ha megis ugy döntesz hogy veszel ,nekünk kicsit vastagabb van a nappaliban mint a legolcsobb padloszönyeg, igaz naponta porszivozom, de nem használok szönyegtisztitott, nincs erre idöm a pici mellett, en még egy vastagabb pokrocott teritettem a szönyegre azon szokott jätszani de ahogy irtam nem marad egy helyben megy minden fele nekem a konyhäba laminält padlom van azon van egy 100*200 szönyeg de arrol is lemegy neki jobban tetszik a sima padlo;)
2012. nov. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, erre nem gondoltam, hogy talán szívesebben lesz majd a parkettán de végülis logikus :) akkor nem is agyalok ezen tovább.. Szép estét :)
2012. nov. 16. 19:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Felesleges szőnyeget venni csak ezért. Vegyél habtapit, azon játszhat amikor egy helyben van, ha meg mászkálni akar, tegye. Nem fog megfázni. Nálunk is kő van. Lányom télen kezdett el kúszni, és természetesen neki csak a kő volt a jó. Nem fázott meg egyszer sem.
2012. nov. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :)
2012. nov. 17. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!