Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől jobb a Hipp babakeksz a...

Mitől jobb a Hipp babakeksz a Detkitől?

Figyelt kérdés
Most néztem a Tescóban, hogy 5500.- ft különbség van a kilós árban.
2012. nov. 16. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Detkit ne vegyél!!!!Kb. ugyan az ,mint a sima háztartási keksz,bár az alapanyagok talán egészségesebbek...bár ízre teljesen ugyan az.Nagyon nehezen,vagyis sehogy sem "olvad el" a gyerek szájában; kisfiam majdnem megfulladt tőle párszor (pedig felügyelet mellett majszolta).ÉS tényleg ízre sem egy nagy eresztés. Nekem csalódás volt,mindegy lett volna ha veszek 120.- sima háztartási kekszet.

Mi Humana-t vettünk,mert a Hipp pont elfogyott a boltban.Ez teljesen más ízre és állagra is.Kellemes,vaníliás aromája van és jobban szétmállik a pici szájacskában.

Nem véletlen az árkülönbség!!!

2012. nov. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Jégtánc ***** válasza:
Mert HIPP:), fene tudja.Nézd meg az összetevőket,mennyiben különböznek
2012. nov. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk meg épp a Detki babakeksz vált be,hasonlít ugyan a rendes HT kekszre,de finomabb,talán "egészségesebb" is.Fiam csak ezt az egy fajta kekszet eszi meg,imádja ,mert nagyon jó ropogós,bár ő már másfél éves,és rendesen ropogtatja a kekszet,nem nyammogja,így nincs szükség arra,hogy szétolvadjon a szájában,olyan puha legyen.Egyáltalán nem fulladozik rajta,megrágja,és lenyeli,pedig nincs kint még az összes foga,és akkor még kevesebb volt,mikor elkezdte ezt a fajtát enni.Az illata is finom,sima keksz illatú,nem ilyen aromás,meg olyan aromás,hanem natúr.A Hippes nem vált be neki,nagyon furának tűnt (itt az illatára gondolok )nem ette meg.Ráadásul nem tudta normálisan ropogtatni,rágni,mert mintha szétmállott volna,mikor nedvesség érte.Egy nyálas kis kéznél meg ez nem előny.Kenődött is mindenhova.

Akcióban a Detkit megéri venni,mi is a "tuskóban" tankoltunk fel belőle.

Egyszer érdemes mindkettőt kipróbálnotok,úgyis a csemete dönti el,mit fog szeretni. :)

2012. nov. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tuskóban??? Ezt még nem hallottam, én csak teckót szoktam mondani! :)))

2012. nov. 16. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!