Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Veletek is előfordul, hogy a...

Veletek is előfordul, hogy a buszon az emberek kapaszkodónak használják a babakocsit? Ha igen, ebben az esetben szóltok, vagy csendben tűritek a dolgot?

Figyelt kérdés
2012. nov. 16. 21:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
9%
Miért probléma, ha valaki megfogja a babakocsit?
2012. nov. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%
Igen. Ilyenkor mindig nagyon rosszul vagyunk.
2012. nov. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Első nem csak megfogja. Hanem bele is kapaszkodnak. És idegen emberek ne tapogassák már a babakocsit. Sok bunkó.
2012. nov. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%

Én ilyet még nem tapasztaltam,de én bizony szóvá tenném!Mert mi van,ha hirtelen fékez a busz és elrántja magával a babakocsit??!!

Azért van a kapaszkodó,hogy ott kapaszkodjanak,ne az én gyermekem hordozóeszközébe!!

Semmi esetre sem tűrném; BALESETVESZÉLYES!!!

2012. nov. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nálam ez rendszeres. Kedves első, nem arról van szó, hogy megfogják, hanem bele kapaszkodnak és ha mondjuk egy hatalmasat fékez a busz akkor magukkal rántják a kocsit is, meg kb. engem is, csak ennyi a probléma vele. :) Ma például az egyik ismerős úriember a lábát is rátette a kerekére, nem nagyon zavartatta magát. Velem ez elég gyakran előfordul, nem is értem miért, azt meg pláne nem, hogy hogy nem egyértelmű az embereknek, hogy az se nem lábtartó, se nem kapaszkodó...Néha megdöbbenek ezeken.
2012. nov. 16. 22:01
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan van ilyen? Én még látni sem láttam soha, pedig sokat buszozok. Tényleg elég veszélyes dolog. Nyugodtan tedd szóvá.
2012. nov. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hát, nem szeretek nyilvános helyen balhézni, legutóbb kb. 3x kellett arrébb rángatni a kocsit mire leesett az úrnak, hogy nem tetszik, hogy abba kapaszkodik. Egyébként elsőnek címezném még, hogy tudod, engem az is zavarna ha megfognák...Nyilván én sem megyek oda vadidegen emberekhez és fogdosom össze a cuccaikat. Vagy számodra ez természetes lenne? Valaki odajön aztán fogja a vállad egész úton?:D Vagy a mobilodat, esetleg a táskádat?:D Szerintem vicces lenne.
2012. nov. 16. 22:07
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Még sosem, szerencsére. Biztos szólnék érte. Nem kell balhézni csak mosolyogva megkérni hogy legyen kedves elengedni a kocsit.


Olyan volt hogy hirtelen fékezett a busz és valaki belekapaszkodott hogy ne essen el, ezzel nem is volt bajom.

2012. nov. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
7-esre: de miért kell odébb rángatni a kocsit ahelyett, hogy szólsz??? Komolyan nem értem az embereket...
2012. nov. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Mert hiába szóltam. Első körben mosolyogva annyit mondtam, hogy elnézést, a keze... A pasi ügyet sem vetett rám. Arrébb vette, majd újra vissza, nem vagyok egy nagydarab nő, alacsony vagyok, sokkal fiatalabbnak tűnök a koromnál és vékony is vagyok, az égvilágon senki nem vesz komolyan. :)
2012. nov. 16. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!