Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20 hónapos fiam ma elrontotta...

20 hónapos fiam ma elrontotta a gyomrát és hányt este, ti elengednétek az anyósotokhoz hétvégére?

Figyelt kérdés
Holnap menne az anyósomhoz hétvégére, csak 2 napra. Ti elengednétek? Gyomor rontást kapott és mindent kihányt. Nem tudom mi tevő legyek az anyósom meg már úgy várta ezt a hétvégét... :(

2012. nov. 16. 22:16
 1/8 Jégtánc ***** válasza:
Szerintem várd meg a reggelt.Ha rendesen eszik ,és minden rendben lesz,akkor nyugodtan.Lehet hogy egyszeri volt.
2012. nov. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Fiam is 20 hónapos - én nem engedném el... Holnap már hétvége, és lehet hogy még ezután jön a hasmenés, láz...stb. Reggelig nem biztos, hogy kiderül - szerintem.


Jobbulást!

2012. nov. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem engedném el, mert nem biztos, hogy gyomorrontás. Mi is múlt héten estünk át a hányós víruson (az egész család), és az ovis társak közül is sokan hányás miatt voltak otthon, illetve a gyerekorvos is mondta, hogy sokan keresték fel ezzel a problémával.
2012. nov. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen messze él anyósod. Ha hamar érte tudtok szaladni és megmondod anyósodnak, hogy rögtön szóljon, ha úgy érzi itt anyai gondoskodás szükséges akkor elengedném, mert benne van a pakliban hogy semmi baja nem lesz a továbbiakban
2012. nov. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez annyira az anyóstól függ, mi nem tudjuk nálatok milyen a helyzet, én a saját anyósomhoz tuti nem engedném, még egészségesen sem 10 percre sem.:)

Csak felügyelettel.

2012. nov. 17. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
MI újság?Jobban van a kisfiad?
2012. nov. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bizti gyomorrontás? Mi is at hittük, hogy férjem azért hány, aztán az egész családon végig ment a hányós-hasmenős vírus, kisfiam -másfél éves- nála másfél hétig tartott, már úgy volt, hogy most kedden megy kórházba, de jobban lett.
2012. nov. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Semmi baja :) Már vidáman rohangál, persze azért ma könnyen emészthető ételeket adott neki az anyósom, mert végül csak elengedtem. Jól van teljesen :D
2012. nov. 17. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!