Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nappali alvás. Valakinek volt...

Nappali alvás. Valakinek volt ilyen gondja?

Figyelt kérdés
7hónapos a fiam és eddig mikor észrevettem a fáradság jeleit fogtam és szépen beleraktam a kiságyába magától elaludt.kb4 napja úgyan úgy mikor fáradt belerakom a kiságyába de üvölt próbálom ringatni kézben de mivel nem volt hozzá szokatva az sem hat.megtévesztett mert azt hittem rosszul vettem észre hogy nem álmos de visszamegyünk játszani és hisztizik tehát álmos csak nem akar elaludni?és berakom a kiságyába sír és elalszik.ilyenkor lelkiismeretfurdalásom van hogy sírva aludt el mert soha nem csinált ilyet.
2012. nov. 17. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja attól, ha sírva alszik el. Ne legyen ezért lelkiismeret furdalásod. Ha ilyenkor felveszed, akkor több bajt csinálsz. Leszokik a rendszerességről.
2012. nov. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Lányom most lesz 8 hónapos, és ugyanazt csinálja 1 hete mint a Te fiad. Ásít, dörzsöli a szemét, de amint közeledek a kiságya felé már elkezd üvölteni. Én arra tippelek, hogy azért csinálja mert nagyon érdekli a világ, játszana még de közben nagyon fáradt és aludna is. Én nem hagyom, hogy sokáig sírjon, nem veszem ki, csak simogatom a hátát és odaadom a cumiját. Van amikor sikerül megnyugtatom van amikor nem:S Mos úgy aludt el, hogy elkezdett sírni, kimentem a szobájából és egyből abba hagyta. Dumált, gagyarászott még 10 percig és elaludt. Tegnap 45 percen keresztül dumált a kiságyában mire elaludt. Tegnapelőtt üvöltött és ki is kellett vennem..de biztos vagyok benne, hogy csak hiszti volt mert amint kivettem már röhögve ásítozott. Szerintem ez csak átmeneti időszak nálatok is:)
2012. nov. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!jó tudni hogy nem csak nálunk ilyen a helyzet :)
2012. nov. 17. 11:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ilyen tájt változott meg minden az alvás terén. Most 8 hónapos és az enyém is sírdogál néha. Pedig nagyon álmos! Mostmár érdekli minden őket és nem akarnak lemardni semmiröl. De közben majd elalszanak. Ennyi az egész.
2012. nov. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!