Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok lecsós májat 7 hónapos...

Adhatok lecsós májat 7 hónapos kisfiamnak?

Figyelt kérdés
A lecsót én készítem, lenne benne máj és rizs.Utólag fűszereznénk a miénket, tehát ő fűszer nélkül kapná.Így kaphatja?
2012. nov. 17. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy olvastam,hogy a májat később lehet/ajánlott bevezetni; de lehet hülyeséget írok.

Én még nem adnék neki,a lecsó az jöhet!

2012. nov. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Jégtánc ***** válasza:
100%
Paradicsomot már kaphat,a paprika lehet nehéz lesz a gyomrának.rizs és máj mehet.Te tudod.Én még nem adtam babámnak paprikát.Minden mást már eszik.9 hónapos a lányom.Add szerintem csak paprika nélkül az a biztos:)
2012. nov. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Küldök egy táblázatot,én májat nem adtam még ilyen korban neki?

Remélem tudtam segíteni.

[link]

2012. nov. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet meg sem enné.
2012. nov. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a lecsót se adnám. Az én gyomromat is megviseli, a paprika is és a paradicsom is, ennyi idős korban szerintem a piciét is.
2012. nov. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!