Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretnénk kistestvért, de...

Szeretnénk kistestvért, de tele vagyok félelemmel?

Figyelt kérdés
Nem tudnám igazán megmondani miért, de szeptemberben szerettük volna elkezdeni a próbálkozást, viszont még most sem kezdtük el védekezés nélkül....Első terhességem során veszélyeztetett terhes voltam, császárral szültem toxémia miatt. A szoptatás kínkeservesen indult, nem is sikerült. A kisfiam egy tündéri manó, tele szeretettel, mosollyal, nagyon boldog és szerencsés anyuka vagyok és a világon mindennél jobban szeretem. Anyagilag jól állunk, szeretem a férjem is és mégis vannak kétségeim. 33 éves vagyok, úgy gondolom, ha jövőre nem szülök már nagyon félnék a kockázatoktól később, nehogy baja legyen a kicsinek...volt így valamelyikőtök? Nagyon szeretnék a kisfiamnak kistestvért (ő most 19 hós) és kis korkülönbséggel - húgommal majdnem 5 év van köztünk, nem szeretnék nagy korkülönbséget. Bíztatnátok? El vagyok keseredve amiért így vagyok lelkileg...Kíváncsi vagyok a véleményetekre!
2012. nov. 17. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
A kezdeti nehézségek miatt természetes hogy félsz. De a fiadra gondolj, és neki azzal teszel a legjobbat ha nem egyke lesz. Ezért sajnos áldozatot kell hoznod. A szoptatás nekem is elsőre nehéz volt, másodjára semmi duzzanat, semmi fájdalom, ment mint a karikacsapás. Most már tudod mire kell figyelned, ügyesebb leszel mint először.
2012. nov. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jó tudni, hogy jobban is mehet másodszorra. Én sem szeretném, hogy egyke legyen, össze kell szednem magam :)
2012. nov. 17. 13:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ha anyagilag megengedhetitek, és te is szeretnéd, akkor vágjatok bele. Biztosan minden könnyebb lesz, mint elsőre, de persze két gyermekkel nem lesz minden olyan egyszerű. De én csak biztatni tudlak. Nekem most van egy 4 hónapos kislányom, de mi már decemberben szeretnénk gyúrni a kistesóra. Vannak bennem félelmek, de a kicsim reggeli mosolya, és gagyogásai feledtetnek velem minden nehézséget. És hozzáteszem mi minimum 3 gyermeket szeretnénk, de lehet lesz abból négy is! Tényleg csak biztatni tudlak!! Hajrá!!! És ne gondolj a negatív dolgokra!
2012. nov. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!