Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kell tejpépet adni a...

Miért kell tejpépet adni a gyereknek?

Figyelt kérdés
Miért kell fél éves kortól tejpépet adni a gyereknek? Miért nem elég a gyümölcs+főzelékek+anyatej+gyümölcslé?
2012. nov. 17. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem kell. Három gyerekem van, sose láttak tejpépet. :o)

Szépen fejlődtek/nek.

2012. nov. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én azért adok , mert akkor mit adjak neki? Reggel még szopik de utána nemsokára éhes. Tízóraira meg nem adhatok főzeléket. Van, hogy uzsonnára is ezt kap. Legtöbbször gyümölcsöt is keverek bele.
2012. nov. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az enyém az utóbbi időben nagyon rendszeresen kibukta a tej nagy részét, és már lépést sem tudtam tartani a fejésben, nem tudta magát jóllakottra enni sem anyatejjel, sem tápszeres kiegészítéssel.

A pép nem jött vissza, gyümölcsöt is szoktam hozzákeverni, és nagyon szereti.

A doktornő is helyeselte, hogy jól csinálom, és én is úgy éreztem. Ezért.

2012. nov. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves harmadik, második vagyok és kedves kérdező is!

Az én babám is nagyon bukós volt. Anyatejes és mindig attol féltem ha más megfogja, tuti lehányja. Mióta kap tejpépet azóta sokkal jobb a helyzet.

2012. nov. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Nem kell tejpépet adni. Babám 10 hónapos, még sosem kapott tejpépet és nem is fog, mert anyatejes. Gyümit, főzeléket eszik.

A szülő dönti el, hogy akar-e tejpépet adni, vagy sem. Én feleslegesnek tartom hogy anyatejes babám tápszer alapú étellel etessem.

2012. nov. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kelleni nem kell. Én azért adtam a fiamnak 7 hónapos korától, mert elapadt a tejem. Mellette kapott, gyümölcsöt, főzeléket, egy éves korától a tejpépet kiváltottam tehéntejjel. Csak azért választottam ezt a megoldást, hogy folyamatosan tejhez jusson. Ha van anyatejed, és ez, meg az általad felsoroltak elegendőnek bizonyulnak, akkor fölösleges a tejpép.
2012. nov. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2012. nov. 19. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!