Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktattátok a kiságyba...

Hogyan szoktattátok a kiságyba a babátokat?

Figyelt kérdés
Most 2 hetes a törpénk :) Nagyon édes kisfiú,napközben elalszik a kiságyban,de rettegünk az estéktől.Egyszerűen nem hajlandó sötétedés után elaludni a kiságyban.Egész éjjel ordít és képes erre reggelig.Már 3 éjszakát végig csináltunk úgy,hogy nem vettük ki,de csak akkor nyugodott meg,ha már világosodott olyan 7 óra körül.Próbálkoztunk már a kislámpával,zenélővel,de csak mellettünk alszik el.Mit csináltatok,hogy el legyen a kiságyban?Vajon félhet vagy unatkozhat éjjel,azért sír drága szíve?Nem hasfájás,mert azt felismerem....de tanácstalan vagyok!!

2012. nov. 18. 10:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Rögtön oda tettem ahogy hazajöttünk a kórházból.

nem hiszem,hogy fél ahhoz még nagyon kicsi,próbáld ki hogy beteszed mellé a pizsidet,érezné sz illatod lehet segítene.

2012. nov. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ez jó, ez engem is érdekel. az én lànyom 5 hetes , és ugyanez a probléma. csak nekünk nappal van ilyen gondunk.... pedig elsö perctöl az ágyában próbáltuk altatni, bárhol elaludna,csak az ágyában nem. 1 óràt altatom, alszik fél óràr, és a kőv. etetésig ordít. pedig àlmos, csak egyszerűen valamiért nem tud elaludni....
2012. nov. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap olvastam olyat valahol, hogy felvenni általad mondott mesét, és halkan játszani neki, így hallja a hangodat. Esetleg amiben aznap voltál ruha, azt a közelébe tenni, hogy érezze az illatodat.
2012. nov. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
11.39-es vagyok. én már ilyesmin túlvagyok, semmi sem jön be.....
2012. nov. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Velünk is ez van,csak napközben,most is itt alszik a kezemben,pedig mi is kezdetektől fogva oda raktuk,várom a megoldást:)))))8 hetes lányzó anyuja
2012. nov. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ma este megpróbálkozok a pólómmal,hátha bejön.Megírom mi lett a végeredmény!! :) Ettől függetlenül,várom még a tippeket!A szívhangos,mese cd-s nem jön be,mert vettünk egy macit,amire fel lehet venni az anyai szívhangot,de nem vált be sajnos(amellett,hogy méregdrága volt az a vacak.)
2012. nov. 18. 19:58
 7/11 anonim ***** válasza:
na mi a helyzet? javulás? Nálunk sem történt semmi....!!!!!
2012. nov. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem hiszem,hogy csak mi egyedül vagyunk ilyen problémával.
2012. nov. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Semmi,ugyanúgy sírt a szentem!Úgyhogy marad az ébrenlét :(
2012. nov. 21. 10:29
 10/11 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki,hogy a cumi a megoldás!!!Vettünk más fajta cuclit :) Sokkal nyugodtabb és éjszaka alszik pár órát!
2012. nov. 26. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!