Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más baba is ilyen türelmes?

Más baba is ilyen türelmes?

Figyelt kérdés
Nem dicsekedni akarok, csak kíváncsi vagyok a véleményekre: 5 hónapos a kislányom. Anyatejes. Este 20.30 körül leteszem szoptatás után, és elalszik magától 10 perc alatt. Hajnalban, ha magamtól felkelek, és megyek pisilni 5 és 6 között bármikor, és benézek hozzá, ő ébren van és vár. De szó szerint. Nem sír hajnalban, hogy éhes. Megszoptatom, eszik jóízűen, tehát éhes volt és visszateszem a kiságyába. Egyébként külön szobában alszik a kezdetektől fogva. Ma is visszabódultam a hajnali etetés után, és 9-kor ébredtem fel. Első gondolatom a gyerek volt, hogy Úristen, biztos már éhes. Bementem hozzá, bent nagy csend volt, és a kislányom kiságyban az oldalán fekve játszott a kezeivel. Totál vigyori pofit villantott, amikor észrevett. Mondtam is a férjemnek még a múltkor, hogy tudja, hogy anya jönni fog hajnalban és reggel is megetetni, így nem sír értem. Szerintetek?
2012. nov. 18. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én lányom is ilyen az elejétől fogva. Persze amikor még 3 óránként kel, akkor nem. Úgy 2 hós korától átaludta az éjszakát, de reggel se sírva kelt, hanem elvolt magával és ha már unta, vagy éhes lett, akkor jelzett, h menjek, de sose sírt! Most 8hós mult és reggel 8kor kel, de van, h fél9kor szól csak, addig elvan a kiságyban! :) Úgyhogy örülj neki, h ilyen! :)

2012. nov. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló a kislányom, azzal a különbséggel, hogy ő az éjszaka nagyobbik felét velünk tölti, mert sokat ébred. Hajnalban szokott még szopizni egyet, aztán 7 körül ébreszt a nagyobbik (aki a húgával ellentétben nem egy türelmes alkat :)), akkor kikelek mellőle. 8-9 felé rá szoktam nézni, és általában már ott édeskedik az ágyban, hanyatt fekve, és ujjong, amikor meglát. Meg kell zabálni.

Ők ilyen alkatok. Ki kell, hogy ábrándítsalak, nem a magyarázat teszi. :)

2012. nov. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

MÉlységesen IriGY vagyoooook!! :-D

Mázlisták!

2012. nov. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ez periodikus, így én is irigykedem, de csak picit, remélem a kistesó nálunk is ilyen könnyű természetű lesz :)
2012. nov. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!