Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben nyilvánul meg, hogy...

Miben nyilvánul meg, hogy nyűgös a baba, amikor jön a foga?

Figyelt kérdés
Kislányom pár napja keservesen sírva ébred,magamhoz ölelem és alszik tovább,de kb 5 perc múlva ugyan ez van.Tegnap este 5x eljátszottuk ezt.Most is másodjára altattam vissza. Ínye fehér,de nem dúzzadt,nem látnám,hogy jönne a foga. 7 hónapos.Szerintetek? Ja és eddig úgy ébredt,hogy szó nélkül játszott az ágyába...
2012. nov. 18. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én lányom 7 hósan ugyan ezt csinálta! Kb. 2-3hétig tartott, aztán mintha ellőtték volna. De foga azóta sincs :D

Lehet, h a foga, nálatok, de nekem a mozgásfejlődétől volt, akkor kezdett mászni, felülni stb.. sok minden történt vele, fel kellett dolgoznia!

Remélem gyorsan túl lesztek rajta!

Nekem most 8,5hós neki is fehér az inye, de még csak készülőben sincs a foga!

2012. nov. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi,remélem nekünk is hamar elmúlik.
2012. nov. 18. 16:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt 7-8 hónapos korában néhány hétig. Épp tegnap gondolkoztam el ezen hogy ennek szerintem semmi köze sem volt a fogzáshoz. Elmúlt szerencsére. Lehet hogy az idegrendszer egy bizonyos fejlődési stádiumával függhet össze? Egy hozzáétrő biztos meg tudná mondani.
2012. nov. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!