Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebéd tippek olyan babának aki...

Ebéd tippek olyan babának aki most kezdett rendes ételt enni? A húst nem nagyon akarja elrágni!

Figyelt kérdés
2012. nov. 18. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne csirkemellet adj neki, mert azt még más is nehezen nyeli le. Combot, sertést, kicsi darabokra vágva. Vagy ha még 6 hónaposnál kisebb, akkor turmixold neki.
2012. nov. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Főzelékek már darabosan, tésztafélék (paradicsomos tészta, tejfölös, túrós, sajtos), rakott ételek (r. káposzta, r. zöldbab, r. krumpli, r. zöldségek sajttal,), tartalmas levesek (bármilyen zöldségből, krumplival, grízgaluskával, májgombóccal).

Ilyesmikkel próbálkoztam, amikor már kora szerint mindent ehetett, de foga még alig volt. Lényeg, hogy kellemesen puhára főzz mindent, hogy ne kelljen nagyon küzdenie vele, és hamar ráérez majd. Húst én is combbal kezdtem, mert puhább, mint a többi, nem olyan szálas.

2012. nov. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!