Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól adtatok babátoknak...

Mikortól adtatok babátoknak kölesgolyót? És nem féltetek, hogy megful tőle?

Figyelt kérdés
2012. nov. 18. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én babám 7,5 hónapos, és én még nem merek neki adni, inkább bulátát, de azt már hetek óta. Azért merek inkább bulátát adni neki, mert azt meg tudja fogni, és elrágcsálja, elszopogatja. A kölesgolyónál ez nehezebb, bár gondolom az is elolvad valamelyest a szájában.

Mennyi idős a babád?

2012. nov. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Jégtánc ***** válasza:
Nem kell aggódni ,nem fullad még tőle.majdnem hogy azonnal szétolvad a szájában.
2012. nov. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
7 hónapos a kisfiam, most vettem kölesgolyót, hogy szokja a darabosakat, de eddig még csak 5-6 darabra szétszedve adtam neki :) Igaz így is darabos, nagyon ügyesen "elrágcsálja". Fokozatosan adok neki egyre nagyobb darabokat.
2012. nov. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tenyleg nem kell felni, kostold meg, elolvad rogton.
2012. nov. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én puffasztott kukoricát adtam neki, azt megtudja fogni,sótlan, nagyon puha félét (van keményebb is, a bulátát is keménynek találtam) és eddig csak játszott vele, hiába mutattam hogy kell. S ma magától szájába vette és harapta.

együtt olvadtam én is a kukoricával :-))))

2012. nov. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!