Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fájhat a babám hasa a Vigantol...

Fájhat a babám hasa a Vigantoltól?

Figyelt kérdés
2 hete kapja az 1 hónapos babám a Viantolt! Azóta miután beadjuk Neki (1 csepp nyelvre), utána egy óra múlva elkezd sírni, tekeregni, máj később kakil, eszik és utána nyugszik meg. A széklete egy kicsit lágyabb, mint a miénk amikor "megzavarja" valami. Kipróbáltuk, hogy nem este, hanem délbe kapja meg és ugyanez történt.

2012. nov. 18. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól biztosan nem fájhat a pocakja.Sima hasfájás viszont minden további nélkül lehet.Én ajánlom a Biogaia cseppet.Ez nem gyógyszer,ártani nem ártol vele. Max jobb lesz. Nekünk bevált,vagyis csak ez vált be.
2012. nov. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egész nap nem fáj a hasa, csak miután beadjuk Neki, az összes többi etetés után elalszik sírás nélkül... Arra gondolunk, hogy a kísérőanyagot, az olajat nem bírja a pocakja.
2012. nov. 18. 23:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg próbáld ki,hogy ha nem adod be neki egy nap,akkor is fáj e a pocija.Nem lesz semi baj,ha egy nap kimarad.
2012. nov. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy csepptől semmiképp sem fájhat, ha olajos, ha nem!
2012. nov. 19. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Anikó1985 ***** válasza:
tápszeres a babád? Mert hogy nekem a kakija sűrűnek tűnik, az én fiam anyatejes volt és szinte kifolyt belőle. Vagyis lehet, hogy a kaki nyomja a pociját. Máskor is kakil egy nap?
2012. nov. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Velem detto ez történik! Épp ma gondoltam rá hogy attól! Ahogy beadom neki este fürdés szopi egy órát alszik és felkel.. Majd órákon keresztül sír vigasztalhatatlanul. Amugy egyáltalán nem hasfájós, nagyon jó baba.
2012. dec. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kiderült már azóta,hogy attól fájt e pocakja a babádnak?
2012. dec. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!