Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tipek derékfájásra a kenöcs...

Tipek derékfájásra a kenöcs és a melegitö párna nem használ szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
voltam orvosnál aszt mondta szedjek algopirint
2012. nov. 19. 06:34
 1/5 anonim ***** válasza:
akupunktura! a thokoly uton van egy nagyon jo kinai doki bp-en
2012. nov. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Kozmodisk jött be.
2012. nov. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

torna? nem tudom milyen jellegű a derékfájásod, én eléggé hátfájós vagyok, erre a szoptatás rárakott még egy lapáttal, de járunk baba-mama jógára heti egyszer és ez nagyon rendbe tartja a hátamat. Nyújtunk, tekergetjük magunkat :) Nagyon jó.

De szerintem sima gerinctorna is csodákra képes. Van ilyen videónk, egy ideig azt csináltam, az is használ.

2012. nov. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nekem nem szokott fájni de most már több mint egy hete nagyon fáj a jobb oldalamon nyilalo érzés ha ugy mozdulok néha ha fel kell álnom az nagyon fájdalmas
2012. nov. 19. 09:48
 5/5 anonim ***** válasza:

tudom miről beszélsz


magnézium nagyon bejött nekem, szopi alatt is lehet szedni

vegyél be 250gr-t, s ha nem használ, akkor még egy felet vagy egészet.


a krémek sose használtak nekem, sőt, de terhességem alatt szedtem a magnéziumot és csodát tett egy becsípődésnél


esetleg még masszíroztathatnád

2012. nov. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!