Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Mit tegyek? Többi lent!

SOS! Mit tegyek? Többi lent!

Figyelt kérdés
Tegnap szokás szerint le fektettem 10 hónapos babámat aludni 8 kor viszont 10 kor már felébredt és észre vettem hogy lázas! Adtam neki algo flex baby lázcsillapítót arra gyanakodva hogy biztosan a foga miatt eléggé nyűgös volt napközben is a láza 38.4 volt , szépen le is ment neki majd hajnali 2:40 körül ismét fel ébredt immár visítva és a láza megint csak az egekben volt adtam neki megint lázcsillapítót. Szépen aludt is regglig többször szopizott ez megnyugtatta. Reggel viszont ismét lázas volt ekkor már egy kúpot adtam neki Germicidet 6:30 kor ez hatott is eddig most megint lázas ! És többször is hasmenése volt ez lehet a fogától vagy valami vírus vagy baci kérlek segítsetek vigyem el dokihoz, vagy várjak??? Nem tudom mi tévő legyek??Esetleg próbálkozzak hűtő fürdővel? Kétségbe vagyok esve még sosem volt beteg!!!
2012. nov. 19. 08:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Szia .Nyugi van Én is ezt tenném a helyedben .Csak itt már az a gáz,hogy hasmenés de Én azt is leküzdeném smectat kell venni a legjobb .Tehát SMECTA,ÉS LÁZCSILLAPÍTÁS de csak pár napig ha makacs a láz akkor ülőfürdő +priznic kötés de ha feltűnően nem megy akkor orvos .
2012. nov. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Mara Acoma ***** válasza:
100%
Már rég a rendelőben kellene csücsülnöd, nem tanácsra várni!
2012. nov. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A fogzástól nem megy fel a pici láza, ez tévhit!


A fogzásnak annyi köze van hozzá, hogy mivel a nyálkahártyát felszakítja a fog, így sokkal fogékonyabbak a fertőzésekre! Ezt anno a gyermekorvosunk mondta!


Én mindenképp elvinném orvoshoz, akkor is, ha csak vírus...

2012. nov. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el orvoshoz , fogzástol nem lázasodik be , max egy kicsi höemelkedése lenne , valoszinü valami virus.
2012. nov. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is doki!
2012. nov. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgulj! Vidd el dokihoz! Ő sem fog többet mondani, mint amennyit tudsz, add majd lázcsillapítót, hasfogót.

De a lényeg, hogy lássa az orvos.

2012. nov. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak azért nem szaladok egyből az orvoshoz mert legutóbb mikor szintén lázas volt akkor el vittem és a doki csak azt mondta hogy a foga nyugodtan kezeljem lázcsillapítóval ha nem múlik el két napon belül menjek vissza!!
2012. nov. 19. 08:53
 8/12 anonim ***** válasza:
Én felhívnám az orvost, hogy inkább jöjjön ki, mert ha egy csúnya hasmenéses vírus, akkor nagyon sokmindenkit megfertőzhetünk. Persze ha az orvos azt mondja vigyem be nyugodtan a rendelőbe, akkor már vinném is!
2012. nov. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Valószinü, hogy vírus mert a hasa is megy! Orvos kell ide, nem mi!
2012. nov. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Haza értünk az orvostól, megállapította hogy a fogzás miatt megy a hasa és azért lázas! Mindenhogy megvizsgálta szerencsére semmi baja nincs!!! :) Normaflort , és Panadolt javasolt alkalmazni.Ha továbbra is lázas lesz szerdán megyünk vissza!
2012. nov. 19. 11:33
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!