Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2hónapos babám 5. napja nem...

2hónapos babám 5. napja nem kakilt! Tegnap este meghőmérőztem eredménytelenül, de nem fája pocija nem is nyügös anyatejes baba ma csináltam neki mecsek teát felkel adok neki, az segithet rajta?

Figyelt kérdés
2012. nov. 19. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Az anyatej nagyon jól hasznosul, nekem is volt, hogy csak az 5. napon volt széklete az anyatejes babámnak.
2012. nov. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt a helyzet. Teljese feldolgozza a szervezete az anyatejet. Én egy kis kamillateát adtam neki ilyenkor, az segített.
2012. nov. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Anyatejes táplálásnál simán előfordulhat, hogy csak 5-7 naponta van széklet, teljesen máshogy hasznosul, mint a tápszer, a szilárd tápláléknál meg főleg!

Amennyiben az állaga OK, és nem nyűgös, nem fáj a hasa, ne csinálj neki semmit! Hőmérőzni semmiképp, és kúpokat sem, mert simán hozzászokik, és később anélkül nem fog menni.


Tehát, ha minden más rendben, akkor ne aggódj! De ha keményebbet kakilna legközelebb, vagy fájna a hasa, akkor szólj a dokidnak, kérdezd meg, mit javasol.

2012. nov. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó válaszolónak igaza van. Ne bolygasd szegény babót, a kisfiamnak is hetente csak 1x volt széklete, de az lágy volt, nem fájt a pocija, nem változott a hangulata, jó volt a közérzete. Anyatejes babáknál előfordul, nem kell neki teát adni, a kamilla egyébként is szárít.
2012. nov. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

TEgnap én is kérdeztem. 2,5 hónapos a lányom és nálunk sem volt 3 napig kaki, én is meghőmérőztem picit,de semmi. Aztán tegnpa magától megoldódott a dolog.


Teát nem adtam neki,mert az elsőnél rettentő hasfájást csinált a mecsek tea:(:(

2012. nov. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!