Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9-10 hónapos babákat hogy...

9-10 hónapos babákat hogy öltöztetitek sétához? Kell már a bundazsák?

Figyelt kérdés
2012. nov. 19. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
úgy próbáld meg, hogy mindig egy réteggel több legyen a babán mint rajtad
2012. nov. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Jégtánc ***** válasza:

Lányom 9 hónapos ,délelőtt lent voltunk sétálni.

Hosszú ujjú body,harisnyanadrág,kantáros nadrág,vékony felső,vékony pulcsi,kábát, sapka vastag tutyi a lábára.Nem tudom milyen bundazsákotok van,nekem van a babakocsihoz lábzsák,azt már betettem a kocsiba.Nagyon meleg bundazsák szerintem még nem kell.Végül is te ismered a gyermeked,hogy mennyire fázós vagy nem:)

2012. nov. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
huh, én az öt hósra kb annyit adok, mint magamra csak betakarom nagyon vastag takaróval alul-felül. de így is, ha bemegyünk a boltba és hazajövünk, csak attól a kis boltozástól úgy leizzad... én nem adok rá eggyel többet hanem ezt váltja ki a takaró
2012. nov. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én babám 8 hónapos. Nadrág, vastag zokni, atléta hosszu ujju bady, pulcsi és egy nagyon jó kis könnyü overállja van, azt adom rá. Betakarom és lábzsák. És természetesen sapit is adok rá.
2012. nov. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fiam 10 hós lesz. Harisnya, zokni, kiscipő, hosszú ujjú body, vékony pulcsi, kabát, sapi + alatta-rajta pléd.
2012. nov. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én is úgy öltöztetem,mint az 5-ös, de plussz nadrág (gondolom őneki is :-)), pléd és lábzsák
2012. nov. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, persze van gatyó is, az lemaradt :))
2012. nov. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Harisnya, rövid ujjú body, hosszú ujjú felső, overál, sapka.

10 hós

2012. nov. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!