Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Decemberi babát így hazahozhat...

Decemberi babát így hazahozhatnánk a kórházból?

Figyelt kérdés

rövid ujjú, hosszú ujjú body, kis zokni, harisnya,rugi, egy kötött lábfej nélküli "kezes-lábas",sapi, így bekötni a hordozóba és rá egy vastag pokróc.

Azért gondoltam így,mert van egy overallá alakítható téli zsákunk, de abba nem tudnám bekötni a hordozóba.Plusz a kocsiba a pokrócot le lehet venni, hogy ne süljön meg.


2012. nov. 19. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt nehéz megmondani, mert lehet olyan idő is, mint most van, és lehet mínusz 10 fok is.

Utóbbi esetben kevesellném ezt így, továbbá két bodyt egymásra húzni művészet szerintem . :o)

2012. nov. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én direkt olyan zsákocskát vettem amin van lyuk a babahordozó csatjának így be lehet kötni.
2012. nov. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

enyém decemberi, így jöttünk haza:

body (1db, kettpt ne adj rá szerintem), harisnya, zokni, belül plüss béléses rugi és egy bundazsák. mikor jöttünk el a szülésznő odaszólt, hogy a kis takarít tegyem rá mert ők még a pocakhőhöz vannak hozzászokva, tehát 37 fok körül.

szerintem egy kötött kezeslábas az overál helyett nagyon kevés :(

esetleg csinálhatjátok úgy, hogy overált adtok rá, majd befűtötök a kocsiban és akkor leveszitek az útra, de a kórházból az autóig is el kell jutni...

2012. nov. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tavaly decemberben született a fiam!

Egy hosszú ujjú body, egy rugi, sapka, a kezes-lábas és egy takaró volt rajta.

Mivel apa fűtötte a kocsit, így a takarót ott levettük!

2012. nov. 20. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!