Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos kisfia állandóan...

7 hónapos kisfia állandóan morog, búg /nem tudom jobban megfogalmazni/ evés közben, altatás alatt. Az utóbbira azt mondják altatja magát, az oké. De éjjel miért? Az elmúlt napokban kb.8x keltett így éjjel.

Figyelt kérdés
Félig alszik, iszik kicsit, vagy kiveszem a kiságyból, kis ringatás és vissza, alszik tovább. mitől lehet ez a hang? Aggódom, hogy lehet, hogy fáj valamije!? Vagy lehet, hogy nem jön a puki, mivel 4 hete kezdtük a hozzátáplálást és azóta keményebbet kakil és néha nehezen.... Segítsetek!!
2012. nov. 19. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
A mi lányunk meg úgy veszi néha a levegőt, mint a Darth Vader, de kutya baja :). szerintem csak tetszik neki. de ezt csak megnyugtatásképp írtam, az éjjeli kelésekhez nem tudok hozzászólni. remélem nincs baj!
2012. nov. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja és ismerősöm kisfia meg úgy morog mint egy kiskutya de neki sincs semmi baja. szerintem ha fájna valamilye tuti észrevennéd. lehet csak tetszik ez a hang neki. szerintem ha pukival vagy kakival küszködne nyögne, nem morogna. ne aggódj :) előző voltam
2012. nov. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyugtatja magát!

Ne aggódj. Az én kislányom is nyökörög elalvás előtt. Én sem tudom hogy írjam le. :) Mintha folyamatosan hangosan hmmmmmmmmmmmmmm ezt mormolgatná.

Így altatja magát! :)

2012. nov. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, kedvesek vagytok! :) De az éjszakai morgást nem értem... Remélem hamar kinövi. Szerencse olyanok ezek a babák, jönnek-mennek a szokások. :)
2012. nov. 19. 21:02
 5/5 Anikó1985 ***** válasza:
hát nálunk is volt van morgás, bár éjszaka nincs. De ahogy írtad, a babáknál jönnek-mennek a szokások. Az én fiam is hörgött még dokihoz is vittük de kiderült semmi baja csak szórakozik. Ne aggódj, majd elmúlik.
2012. nov. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!