Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más 19 hónapos sincs el a...

Más 19 hónapos sincs el a játékaival? 2 percnél tovább semmi nem köti le! Kivéve a mese, mert azt sokat néz (ne).

Figyelt kérdés
Próbálok vele játszani de csak hatalmas csatatér lesz perceken belül, otthagy, megy tovább, nem tud semmivel eljátszani!! Ha a dolgom csinálom akkor is csak jön, megy, pakol, nem tud leülni vagy elfoglalni magát. Sokszor mondja hogy tegyem be neki a mesét (Kisvakond, Bogyó és Babóca) és az leköti. De szerintem nem kéne még neki napi szinten kb 1-1,5órát meséznie (persze nem egyszerre, szakaszosan) Nektek mennyit mesézne a babátok?
2012. nov. 19. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom még csak 13 hónapos, de őt sem köti le semmi. Még a mese sem. Egyáltalán nem néz tv-t. Egész nap megy. Lehet hogy azért mert kb. 1 hónapja tanult meg menni. :) Remélem ez majd változik.
2012. nov. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A lányom 20 hónapos. Az köti le 5 percnél tovább, amit együtt csinálunk. De van, hogy még az se. De szeret velem gyurmázni, rajzolni, festeni, sütni. Ezekkel azért le tudom foglalni. Meg meseolvasással. De azt akár másfél órán keresztül hallgatná, néha már be is rekedek. :)
2012. nov. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elsőnél még én is lázadtam, a másodiknál már beletörődtem, hogy folyton foglalkozni kell velük, hiába okoskodnak a nevelési könyvek: "hogy ekkora gyereknek ennyit meg ennyit kéne egyedül játszania". Amúgy szerintem 2 éves kor körül javul a helyzet.
2012. nov. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. kisfiú (4éves) nem volt el soha, most a 2. kislány és a testvérével, de akár egyedül is nagyon jól elvan, 20 hós.

Duplózik, tologat, húzogat, megabloxot épít, autózik a bátyus autóival, szóval nagyon örülök, hogy ennyire el van egyedül is.

2012. nov. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!