Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti meddig használtátok az...

Karolina78 kérdése:

Ti meddig használtátok az Infacolt? Nem gond, ha az ember akár 3 hónapos koráig is adja a babának? Mert úgy tűnik, hogy anélkül nem tud (unk) meglenni. Mikor szokjunk le róla?

Figyelt kérdés
2012. nov. 20. 06:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Semeddig. Azért nem tud meglenni nélküle, mert már hozzászokott.
2012. nov. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3 hónaposan és 1 hetesen hagytuk abba a használatát.
2012. nov. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


A fiam 4 hónaposan nőtte ki a pocakfájást. Addig is kísérleteztem vele (kéthetenként) hogy nem adtam neki, de az eredmény íszonyatos szélgörcs és végigsírt nap lett. Aztán egy kísérleti napon nem volt semmi sírás, semmi szélgörcs csak elégedett és jóllakottan mosolygó manó. :) Mi akkor hagytuk abba. Nem kell leszoktatni róla, csak ha már nem kell, nem kell többet adni.

2012. nov. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kb. 4 hónapos korában hagytuk el, akkor már nem kellett.

1. válaszoló butaságot írt, nem szoknak hozzá, mi is gond nélkül elhagytuk, mikor már nem volt szükség rá.

2012. nov. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Nekünk sem volt gond a leállással. Egyszerűen nem adtam tovább és kész.

2012. nov. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a reagálásotokat.... :) Bíztató.... :)
2012. nov. 20. 09:50
 7/9 anonim ***** válasza:
mi is kb 3 hónaposan hagytuk abba,egyik napról a másikra.nincs benne semmi olyan összetevő ami függőséget okozna :)Próbáld nem adni,de ha visszatér a hasfájás,add neki nyugodtan,nekem ezt a doki mondta :)
2012. nov. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nálunk a 13-14. hét környékén szűnt meg a hasfájás, addig próbálkoztunk hogy nem adtuk, ha kellett akkor újra, vagy csökkentettük az adagot és vártuk a reakciót, aztán tényleg egyik napról a másikra szűnt meg, kísérletezni kell.
2012. nov. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tapasztalat átadását.... :)
2012. nov. 20. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!