Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3hónaposom szörtyög egy...

3hónaposom szörtyög egy kicsit, de nincs az orrába semmi, akkor nem tudok neki sehogy segíteni, ugye?

Figyelt kérdés
Itt az orrszívásra gondolok
2012. nov. 20. 07:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem sír emiatt, akkor ne csinálj semmit. Ha zavarná, akkor sírna is.
2012. nov. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem sír,csak néha köhög miatta,de akkor nem csinálok semmit.Tegnap reggel is így ébredt,de aztán elmúlt.
2012. nov. 20. 08:29
 3/4 anonim ***** válasza:
44%
Én akkor is szívom az orrát, ha nincs semmi baja. Kb. 3 naponta, előtte pedig orrspayt használok, hogy feloldjam a váladékot.
2012. nov. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2. válaszoló,az "JÓ",ha akkor is szívod,mert előbb utóbb sikerül tönkre tenni az orrnyálkahártyáját(és a kis csillámszőröket is,amik felfogják a sok dzsuvát,hogy ne kerüljön a tüdőbe).Kérdező:cseppents anyatejet az orrba,az-ha van- a száraz cuccokat is feloldja.Én is szívom az orrukat,ha szükséges,szóval nem az orrszívó ellen vagyok!3 gyerekes
2012. nov. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!