Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem tud magátol kakilni...

Miért nem tud magátol kakilni a 6 hetes babám?

Figyelt kérdés
Kb.két hetes korában kezdődött (amikor elkezdtem adni a D vitamint). Előtte nem volt ezzel semmi baj,nagyokat rotyogott. Jött a hasfájás,vettem rá krémet,ezzel masszírozgattam a pociját,két napig jól volt,utána sírások hada következett és szenvedés,erőlködés. Vettem espumisant. Úgy 3 napig használt,aztán ugyanúgy,ahogy írtam. A doktornő mondta,hogy vegyek biogaiat. Pár napig az is használt,de mostanra már az sem. A kisfiam nem kakilt 8 napig,mert én vártam,hogy majd biztos lesz (doktornő szerint ugyebár az is ok,ha akár 5 napig nincs széklet,egyébként erre is adta a biogaiat). Elmentem a gyógyszertárba,vettem laevolacot,kevertettem ki gyógyteát,egyik sem hatott. 10 nap szenvedés után segítettem rajta szélcsővel,mert már látszott,hogy iszonyat rosszul érzi magát. Azóta is adom neki az espumisant,s néha tud is pukkantani,de hiába híg a széklete,egyszerűen nem kakil magától. Segítek rajta,mert nem akarom sírni és vergődni látni,de ez így elég idegölő és nem tudom hogy segíthetnék neki,hogy magától is menjen?!
2012. nov. 20. 08:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a hozzátáplálás kezdetéig szélcsöveztem a lányomat. Akkor már kapott gyümölcsét meg gyümölcsöt, akkor megoldódott magától. Mondjuk én nem hogy 10, de 2 napig sem hagytam sosem szenvedni. Ha egyik nap nem volt kaki, akkor ő már másnap szenvedett, én meg nem tudtam nézni.
2012. nov. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És simán helyre jött magától? A hozzátáplálás megkezdése után már egyáltalán nem volt ezzel gond?
2012. nov. 20. 08:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, onnantól kezdve sosem volt problémája szerencsére. Nálunk már az almalé meghozta anno a változást.
2012. nov. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk 10-12 naponta vannak kakik. Eleinte 1 héten 1x volt, majd mindig elhúzódott. A védőnő + a doktornő is azt mondta, hogy nincs baj, mindent felhasznál az anyatejből. Nem kell semmi külső hatás, esetleg csak akkor, ha nagyon erőlködik, szenved. Az Espumisant mi is adjuk neki, mert csak ezzel tud büfizni (meg persze pukizni).
2012. nov. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!