Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mondanátok olyan fürdőjátékot,...

Mondanátok olyan fürdőjátékot, ami olyan, hogy a kád szélére tapasztjuk és felülről beletöltjük a vizet és ahogy kijön alul mondjuk megpörget valamit? Egyszer láttam ilyesmit, de nem tudom milyen volt pontosan.

Figyelt kérdés
2012. nov. 20. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi a tescoban vettük, békás. Neve nem tudom van e :)
2012. nov. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szintén Tescos van, béka, meg egy csúszda.

Kb. 1500-3000 Ft

Fisher price pancsimanók, ilyen néven is találat a neten, ilyenúnk is van, ez is jó

2012. nov. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is a tescoba vettük pát hete. Egy kalózhajó 6 hós kortól, megnéztem de nincs ráírva a márka, olyan 5000ft körül volt.
2012. nov. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi mkinek :-)
2012. nov. 20. 19:55
 5/10 anonim ***** válasza:
[link] imádjuk :)
2012. nov. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mia Lidl-be vettük, 2500 ft-ért, Fischer Price! Egy hosszabb kék színű sok tappancsos valamit kell a kád szélére tapasztani! 4 rátapasztható játék volt hozzá! Igyekszem memorizálni a fürdését a babámnak! :-P Egy pelikán,aminek a csőrén van több lyuk, egy csikóhal, ami felszívja a vizet, és nyomásra kipréselődik, egy valami "tartály", szerű, amibe beletölti a vizet, és alul kifolyik, valamint egy, aminek a tetején beletölti a vizet, és alul, mint egy kis vizimalom kipörgeti a vizet! Nem volt drága, és nagyon élénk színű, szereti! :-)
2012. nov. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Nem az előtted lévő linken szereplő az?

2012. nov. 21. 06:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem-nem!!! Határozottan látom, hogy nem az!
2012. nov. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]


Most hirtelen ezen az oldalon találtam meg 2490 Ft-ért, minusz 17% akciósan! Az én babucim ezt szerette meg! :-)

2012. nov. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hali!Utolsó vagyok,csak gondoltam szólok Neked, hogy amit én ajánlottam, azt most megint lehet kapni a Lidl-be! Most jöttünk onnan, és vagy 3 féle Fischer Price játék ki volt rakva, közte volt ez a fürdőjáték is!Esetleg nézd meg, hátha megtetszik! ;-)
2012. nov. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!