Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Talán fura kérdés, hátha...

Talán fura kérdés, hátha mégis vannak még ötletek?

Figyelt kérdés
Ötleteket kérnék olyan váratlan/vicces helyekről a lakásban, ahova gyereketek eldugott valamit, és Nektek időbe telt megtalálni. Másfél éves lányom elcsente a lakcímkártyámat, és sikerült úgy elrejtenie, hogy nem találom, pedig tűvé tettem már mindent :( - vagy mégsem??
2012. nov. 21. 09:03
 1/10 anonim ***** válasza:

ruhák között,kukában,

A fiam a kicsi fa állatkáit a felültöltős mosógép öblítő tartályába dugta bele. Akkor találtam meg, amikor tisztítottam. Nézz be a mosógépbe is.

2012. nov. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szekrény mögött, fiók alatt, DVD lejátszóban, a laptop cd lejátszójaban, a sütőben, a mosógép mosószer tartalyaban találtam eddig oda nem illő dolgokat....
2012. nov. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
kuka,hűtő,cipők,mosógép,játékok közt,párna alá.Ha tudnánk mi az lehet egyszerűbb lenne,mert a gyerekek utánoznak és valami olyasmit csinált vele amit te is szoktál.Egyszer bent a szobában repült egy pillangó.Megcsodáltuk elköszöntek tőle és kiengedtem az ajtón.Egy hét múlva az ajtó elé kidobva találtuk a kislányom játékpillangóját.....
2012. nov. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Hármas, írta, hogy a lakcímkártyáját keresi.....
2012. nov. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kuka, játékok között, szőnyeg alatt..
2012. nov. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
bocs elkerülte a figyelmem!,van játékpénztárcája vagy kis táskája?
2012. nov. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hűtő mellett....
2012. nov. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálunk a szőnyeg alól került elő a személyim:).

Ezen kívül a kedvenc rejtekhelyek: szennyestartó, saját hátizsák, kistáska, konyhaszekrény, hűtő. Ja, és ha nem tudta valamiről, hogy micsoda, az ugye neki szemét, így a kukában is landolt néhány dolog.

2012. nov. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nnna... égignéztem, amiket írtatok. Amikor a szekrény fiókjait húztam ki, hogy megnézzem mögöttük, arra lettem figyelmes, hogy a szekrény alsó és felső része közé, ami egy kicsi rés, egy csomó lapos dolog be van préselve. Késsel szedtem ki többek között a lakcímkártyámat, de pl. megtaláltam a férjem bankkártyáját is, amit már rég letiltott, mert azt hitte, az automatában hagyta:)

Köszi a segítséget mindenkinek!

2012. nov. 21. 09:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Bár már meglett a lakcímkártya, legközelebb, ha ilyen helyzet van, nézz bele a szennyes tartóba is. Én régen ott találtam meg a fiam játékkulcsait, és azt hiszem egyszer a cumiját is.
2012. nov. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!