Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyiért vettél már a vaterán...

Mennyiért vettél már a vaterán, tesz veszen használt bodyt és pamut rugit (monjuk ami használtabb, bolyhosabb, na nem elnyűtt) és megkímélt állapotú plüss rugit?

Figyelt kérdés
2012. nov. 21. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
250ft és tényleg szép állapotban volt.
2012. nov. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon vettem vaterán vagy a teszen, mert még hozzájött a postaköltség és ott voltam, mintha újat vennék... Van nálunk viszont egy egész jó turi, ott találtam szuper jókat, szinte nem voltak használva sem 150.-ért. Épp a napokban találtam polár pizsirugit 350 Ft volt :)
2012. nov. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
250Ft-ot melyikre érted?
2012. nov. 21. 12:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Én egy ruhacsomagot vettem 120 Ft-ért, ebben volt 2 pamut rugi, 2 pamut rövidujjú body, 1 pár kis kesztyű. 1 Ft-ról indult a licit, és ennyiért nyertem meg, mindegyik újszerű volt, még csak bolyhosak sem voltak. Személyes átvétellel intéztük. 500 ft-ot adtam, de visszaadott pont annyit, amennyi visszajárt, pedig fizettem volna többet is, mert tényleg semmi bajuk nem volt, de azt mondta, hogy ennyiért nyertem meg, ő meg így járt, nem fogad el többet a ruhákért.
2012. nov. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én az eladásaimat írom:

A múlt hónapban eladtam hibátlan, szép mintás bodykat (F&F), 3 db-ot 1080 Ft-ért.(360Ft/db)

A használtabbakat csak 120 Ft/db áron tudtam eladni.


A pamut pizsirugikat, szintén hibátlanon állapotban, ugyanúgy F&F-esek 330Ft/db áron adtam el. Egy pillanat alatt elkapkodták ezeket, nagyon jó áron voltak ezek szerint.

Egy darab használtabb pamut rugi volt mostanában, azt 250 Ft-ért sem tudtam eladni.

2012. nov. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Változó. pl. 600 Ft-ért nyertem nyolcas csomag bodyt, fele újszerű volt, a többi kicsit használtabb. Nyertem már plüss rugit 1 Ft-ért is, 1400-ért 5 gyönyörű, ujjatlan plüss rugit 62-es méretben, most meg 1500 Ft-os fix áron vettem a vaterán 3 db Disney új pizsirugit, mondjuk két éves méretűt... nagyon változó, de érdemes az 1 Ft-os aukciókat figyelni és szétnézni ugyanannak az eladónak a kínálatában, így lehet a postán spórolni. A keresőbe a helyet is beírhatod, és gondolkozhatsz személyes átvételben, értékesebb dolgoknál ez a legjobb, pl. most overallt vettem át nemrég. Akkor vissza is adhatod, ha nem felel meg az elvárásodnak...
2012. nov. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!