Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5 hónapos kisfiam megint...

3,5 hónapos kisfiam megint felébred éjjel, mi baja lehet (többi lent)?

Figyelt kérdés

Már 2 hónapos kora óta átalussza az éjszakát, de néhány napja elég nyűgös, éjjel felkel (3 körül), nappal is Üvölt, de úgy, hogy a dobhártyám majd átszakad. Szó szerint visít, kézben is.

Kaka után is ugyanez van, tehát nem a hasa. Gondoltam arra, hogy kevés napközben amit eszik, de ha többet kap, sokkal többet is bukik. Jöhet már a foga? Nem tudok már mire gondolni. Vigyem orvoshoz?


2012. nov. 21. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:

hát akkor eddig mázlista voltál,hogy jól aludt.

lehet,hogy a fogai már mozgolódnak,és azért sír ennyit

2012. nov. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti, hogy a foga.
2012. nov. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi. A keze állandóan a szájában van, az én kezem is próbálja bekapni, de a rágóka nem kell neki. Akkor hónapokig ez lesz a helyzet, hogy visít szegény?
2012. nov. 21. 12:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, nálunk ez van 1 hónapja, most 4 hónapos, nehéz így...! De ki kell bírni!:)
2012. nov. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Zavarhatja már a foga is, de a mozgásfejlődés is "bekavarhat", e mellett létszámellenőrzést tart:), hogy tudja, biztonságban van, megvagytok még. teljesen normális, hogy ébred és sír. Az pedig, hogy kézben is, lehet "simán" az, hogy ilyen fajta, nehezebb megnyugtatni.
2012. nov. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!