Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött babátokat mivel...

Újszülött babátokat mivel fürdettétek? Amit felírt a doki vagy vettetek előre valamilyen fürdetőt? Vegyek valamit? Ha igen mit ajánlotok? 34hkm

Figyelt kérdés
2012. nov. 21. 12:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
a gyógyszertári fürdető a legjobb egy újszülött bőrének szerintem!
2012. nov. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is gyógyszertárit használtam fél éves koráig. Nekem azt mondta a gyerekorvos, hogy a J&J és társai allergizálhatnak. Fél éves korától használtuk a Gabit.
2012. nov. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. És azt mindíg iratni kell majd? :)
2012. nov. 21. 12:11
 4/21 anonim ***** válasza:
Megveheted recept nélkül is, de úgy duplájába kerül. :)
2012. nov. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Gyógyszertári krém.

De krémként nehéz csúszós vacak.Keress egy szappan adagolót , önts bele forró vizet ,nyomd bele a krém felét,csavard vissza ,rázd össze alaposan ,majd enged fel hogy ne legyen forró mikor használod,vagy hagyd kihűlni.Így egy kézzel is boldogulsz vele és könnyű eloszlatni a babán.

a krém használható testápoló helyet is ,vékonyan.


Ha nagyobb lesz sem tanácsolom a j&j se a több bolti vackot.

Babe vagy freezdream gyógyszertári baba termékek.Piszok drágák de egy 500ml babe fürdető 6 hónapra elég. 4000Ft körül van ,és EPre elszámolható.

Én babe tusfürdőt és testápolót vennék első körben. A gyógyszertári pár száz FT ,addig össze lehet rá spórolni.

2012. nov. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
51%
Mi úgy használtuk a gyógyszertárit, hogy nedves kézzel bekentük vele a babát, majd utána tettük a vízbe, ahol lemostuk róla a krémet.
2012. nov. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. 5ös megfogadom a tanácsodat, de lenne hozzád egy kérdésem. Múltkor mutaták a gyógyszertárunkban hogy van ilyen babe csomag vagy mi a franc :) tusfürdő, sampon és testápoló van azt hiszem benne, + valami ajándék, talán előke, és 7000 forint, és mondta a pasas hogy nagyon viszik, nagyon qajánlja és lehet EP kártyára is. Szerinted megvegyem akkor? Megér ennyit?
2012. nov. 21. 12:18
 8/21 anonim ***** válasza:

Gyógyszertárit én is, a gyerekdoki egyből három adagot írt fel :)

Eleinte mindig ketten fürdettük (többek között azért, mert utált fürdeni) úgy, hogy a férjem fogta a Babit, én a tenyereim között szétdörzsöltem a fürdetőkrémet és mostam a Babácskát :)


Olyan három hónapos kora körül váltottunk a Bioderma babafürdetőre, kicsit később kipróbáltuk a SebaMedet, az se rossz, most 9 hónapos és Babylove a fürdető (habfürdő), de ezt csak néhanapján használjuk, Sebameddel fürdik még mindig.

2012. nov. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
gyógyszertárit, aztán idővel ekcémás lett a gyerek és maradt ez, most 21hós, még mindig használjuk. Egyszer próbálkoztunk a J&J-al, tiszta kiütés lett. Ő ilyen érzékeny bőrű, az állagát meg hamar megszoktuk a gyógyszertárinak csak az elején volt fura.
2012. nov. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor maradok a gyógyszertárinál, úgy látom az bevállt mindenkinek :)
2012. nov. 21. 12:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!