Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kelhet éjszaka azért 6hónapos...

Kelhet éjszaka azért 6hónapos babám mert száraz lehet a levegő?

Figyelt kérdés

Már tegnap irtam ki kérdést hogy mit tegyek hogy ne keljen fel.


Eszik lefekvés elöt bőségesen,8után már alszik 1óra fele pedig kel és iszik,utána alszik 4-5ig.


Most hogy beteg vagyok köhögök,ha felmegyünk a szobába hogy elaltassam megetessem annyira kapar a torkom hogy majdnem megfulladok,lent a nappaliba nem vészes.


Egyébként minden nap szivni kell az orrát mert össze van száradva benne a váladék.


Tegnap este 23.30kor mentem feküdni,adtam neki tápszert,megivott 50mlt alvás közben,de 2.45kor kelt,akkor a maradékot adtam neki,egyet belekortyolt és aludt is tovább 5óráig.


Lehet hogy ez a gond?


Mit tegyek hogy ne legyen száraz a levegő?

Fönt fa a mennyezet,padló szönyeg van,ami már vagy 20éve levan téve,borzasztó poros,mikor porszivózom látom is..de ez csak albérlet így nem tudok mit tenni.


2012. nov. 21. 12:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Párologtass! Tegyél egy tálban vizet a radiátorra. Esetleg lefekvés előtt fújj be neki Fluimare-ral.


Jobb lenne, ha inkább vizet adnál neki, mint három órája készített tápszert.


Ja és porszívózd ki naponta a padlószőnyeget, közben szellőztess, sajna nagyon be tudja inni a port :(

2012. nov. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
ÉS ha levinnétek a babát?
2012. nov. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Első vagyok: esetleg tegyetek egy tiszta szőnyeget a régi vacakra. Hátha lefog valamennyit a porból.
2012. nov. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

kedves 12.26 -os mi a problémád??

Velem lehet kezdegetni,emberedre találtál személyemben...


Kedves válaszolók.

Van leterítve szőnyeg fölé,párologtatok is 2db bögrében van víz,meg egy törölközőt vizezek folyamatosan,lent csak egy szoba van,de az nagyon hideg,meg Januárban költözünk a saját házunkba igy már nem cipekedünk le.


A tápszerből nem ivott szinte csak 1x bele szívott,nem igazán szereti az izét,eddig nem adtam neki mielöt én lefeküdttem,csak vizet vagy nagyon gyenge teát..gondoltam az lehet a baj azért kelhet mert éhes.

2012. nov. 21. 12:34
 5/22 A kérdező kommentje:

Látom inkább ki is törölte a hozzá szólását a 12.26-os...

még hogy primitíven tartjuk a babát..

Hát mit képzel magáról!!

2012. nov. 21. 12:35
 6/22 anonim ***** válasza:

Lehet éhes, szomjas is, sajna nem tudjuk meg biztosra, mert nem tudja elmondani a Kicsike :)

Lehet melege, fázhat, lehet csak anyaszag kell :)


Egyébként mekkora a gyermek? Úgy értem mennyi idős :) Mert ha kicsike még, akkor nem is kell, hogy átaludja az éjszakát (tudom, jó lenne), de a túlélési ösztön hajtja az ébredések során. :)

2012. nov. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Én is ezt szoktam, hogy vizes törölközőt terítek ki... Esetleg ne bögrébe tedd a vizet, hanem valami tálba, hogy nagyobb felületen párologjon a víz. Szerintem igen, megviseli a baba alvását, ha száraz a levegő... Sajnos nálunk is az és szenvedünk mi is meg a gyerekek is...
2012. nov. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Egy nagy tálba tegyél vizet párologtatni, ne bögrébe. Esetleg cseppenthetsz bele egy pici illóolajat. Nézz utána melyiknek mi a hatása. Szerintem az lesz a gond, hogy száraz a levegő, mivel írtad, hogy beszárad az orrváladék. Porszívózd minden nap a szőnyeget, hétvégente pedig dörzsöld át vanish szőnyegtisztítóval. Hátha bejön. :)
2012. nov. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
29%

Tartom magam a véleményemhez, hogy primitíven van tartva a baba.

Először is, ha valaki úgy gondolja, hogy száraz a levegő mérje vegye a fáradtságot és mérje meg. A másik, hogy ha tudom, hogy valami gond van a levegővel, por kosz, atka, akkor kitakarítok. A legramatyabb padlószőnyeget is egy vizes porszívóval ki lehet takarítani. Ha erre képtelen vagyok nem viszem oda a babát. Az orrszívásnál nem szárazon nyomatom szerencsétlennek, hanem tengervizes orrsprayel feloldom előtte. A másik dolog, hogy teljesen normális, ha éjszaka felkel a baba és igény szerint eszik vagy iszik. A tápszerezést inkább hagyjuk...

El kellene olvasni 1-2 könyvet. Szerencsére már nem az az álláspont, hogy hagyni kell sírni, meg ekkor meg akkor nem ehet.

2012. nov. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
29%

Ráadásul a "mit tegyek, hogy ne legyen száraz a levegőre" milyen választ vártál?

Szerintem járjátok el éjfélkor a ház körül a hula-hula táncot, de azt is egy megoldás, hogy vásároltok egy párásítót ami beállítja a páratartalmat optimálisra.

2012. nov. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!