Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4,5 hónapos kisfiam rossz...

4,5 hónapos kisfiam rossz evő, most 6kg. Van miért aggódnom a súlya a miatt?

Figyelt kérdés
3230g-mal (3040grammal jöttünk haza) és 50cm-el született. 2 hónapos kora óta kap tápszert is, 4,5 hónaposan úgy néz ki rájött, hogy a cumisüveggel könnyebb dolga van és már nem akar a cicivel bajlódni. Megkezdtük a hozzátáplálást is, de így sem hízik jobban.

2012. nov. 21. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
fél éves korára kell megkétszereznie a súlyát úgyhogy nincs miért aggódnod..ha van elég tejed akkor próbáld meg lefejni és úgy azt adni cumisüvegbe
2012. nov. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Húú, hova hízzon????? Az én fiam 5 kiló volt félévesen, 1 évesen 8,5. Tökéletes!
2012. nov. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tejem már nagyon kevés van, lassan 3 hónapja küzdök a tejért. Kipróbáltam mindent, de nem lett több. Mostanra kicsit belefáradtam és ezek szerint Ő is. Csak azt nem értem, hogy eltelik 3,5 óra, sír, hogy éhes és kb. 100ml-t eszik meg :S
2012. nov. 21. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!