Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt a kisfiam?

Miért csinálja ezt a kisfiam?

Figyelt kérdés
Amikor sír vagy akar valamit és azért "hisztizik", nem tudom minek nevezzem, nem éppen sírás csak ilyen feszegeti magát idegesen és nyüsszög, na mindegy, ha ezeket csinálja, akkor olyat csinál, mintha direkt köhögne. 4 hónapos, nem tudom, hogy elvigyem e orvoshoz, vagy normális ez? nem rendes köhögés, hanem érezni, hogy ő csinálja, így direkt köhög. Más babája is csinált ilyet?
2012. nov. 21. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
IGEN!!!!! Az enyém már lassan öt hónapos, még mindig nyomja a köhögést, én megmutattam védőnőnek és orvosnak is, de csak kamu az egész! Azért csinálja, mert megtanult köhögni, ez nagy dolog, muszáj gyakorolnia. Az orvos azt mondta, hogy ha éjszaka (álmában) köhög, csak akkor beteg. Igen, direkt köhög, mondd neki, hogy nagyon ügyesen csinálja! Az enyém már kezdi abbahagyni, sikít egész nap, és éjszaka is jó hangosan, most tanult meg, ez van a köhögés helyett.
2012. nov. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért csinálja, hogy felfigyelj rá. Nem kell vele törődni, majd leszokik róla.
2012. nov. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugodtam, már ott tartottam, hogy elviszem orvoshoz, mert miért köhög!? de a másik énem meg azt mondta, hogy hallani, hogy direkt köhög és nem beteg, csak nem értem miért jó ez neki, hogy direkt köhög? álmában nem csinál ilyesmit, csak amikor valamit nagyon akar és azért "sír".. azt mondják ennyi idős gyerek még nem hisztizik, de akkor nem tudom ezt minek nevezzem, hogy pl. szeretne kiszállni a kis nyugi székéből, vagy akar még tejet és nem sír hanem morog, nyekereg közben megfeszíti magát meg nyüszít:D én erre mindig mondom neki, hogy nincs hisztéria:) Remélem tényleg csak nyomatékosítani akar ezzel a köhögéssel, hogy figyeljél ide azonnal szedjél ki innen vagy adjál enni :D Nagyon nem szeretnék vele orvoshoz járkálni. Köszönöm a válaszokat:)
2012. nov. 21. 19:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Nos a köhögős sírásnak 2 oka van: éhes vagy szomjas, vagy elege van az adott tevékenységből és már fáradt.
2012. nov. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi:) nem tudtam, első baba. Kérdeztem több gyeremekes ismerőseimet a facebookon, de azt mondták, hogy ők ilyenről még nem hallottak, vigyem el orvoshoz, mert beteg, úgyhogy inkább feltettem ide a kérdést, gondoltam, hátha valakivel ez előfordult tágabb körben, mert nem hittem, hogy beteg, hallom, hogy direkt köhög. Igen legtöbbször akkor csinálja, amikor fáradt és amiatt nyűgös, csak hirtelen a semmiből jön rá, amikor épp főzök, mire jövök elaltatni addigra meg elköhögi a Himnuszt:)
2012. nov. 21. 20:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Enyám is köhög! :-D Rá is szoktam szólni, hogy ne kényeskedj, még a szemöldökét is ráncolja! Rájöttem a turpisságára! :-)
2012. nov. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Suttogó című könyvben van egy nagyon jó táblázat, ami a különböző sírásokat és testbeszédet elemzi. Nekem rengeteget segített!!!!!
2012. nov. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!