Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha átulussza az éjszakát...

Ha átulussza az éjszakát akkor néha miért kell fel mégis?

Figyelt kérdés
Lányom anyatejes, 7 hetes kora óta alussza át az éljszakát de ugy hogy egy ideig kb 2 hétig alszik este fél 9-től reggel 7- ig. Aztán egyszercsak felkel hajnal 5kor enni, másnap már 4 kor, harmadnap 3 kor és 6 kor. Aztán megint egy pár hétig alszik végig. Mindent ugyan ugy csinálunk. Ez mitől lehet?
2012. nov. 21. 19:17
 1/6 anonim válasza:
Szia! Az anyatej nagyon gyorsan emésztődik, lehet, hogy előző este kevesebbet evett és ezért hamarabb megéhezik. A kislányom most lesz 4 hónapos, nálunk nemrég állt be a rendszer, hogy mindig kb. ugyanakkor ébred.
2012. nov. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát igen csak azt nemértem hogy hogyan tud egyszer annyit enni hogy elég neki 10-12 órára. Utána meg nem elég neki?
2012. nov. 22. 12:14
 3/6 anonim válasza:

Hát... ugye mi sem eszünk egyformán. És ráadásul ha szopizik, akkor amikor kevesebbet eszik, pont a zsírosabb tejből eszik kevesebbet, csak a vizesebb előtejet szopizza ki, ami állítólag nem annyira laktató. Ha tápszeres, akkor persze ez nem érvényes.

Én csak erre tudok tippelni, de talán ír még valaki, akinek más ötlete is van.

2012. nov. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz a zsírosabb tejcsiről. De mostánába táp volt este és ugy is kelt ugyhogy én már tényleg nem értem. De azért köszi!
2012. nov. 23. 14:42
 5/6 anonim válasza:
Még egy ötlet: sok helyen látni, hogy ún. növekedési ugrásról írnak. Mennyi idős a babád? Nem lehet, hogy Nála is ez van? Hogy ezért kér átmenetileg többször enni és aztán megint minden rendben?
2012. nov. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4 hónapos most.
2012. nov. 24. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!