Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vettetek bébikompót...

Mikor vettetek bébikompót manótoknak?

Figyelt kérdés
hány hónapos volt amikor beletettétek?!!!
2012. nov. 22. 11:01
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Mi 6 hónapos kora körül próbáltuk/volna ki,de sikítva ordított benne.Aztán 8 hónaposan elindult magától.

Egyébként olvass utána neten,nagyon káros a későbbiekben.

Én csak későn tudtam ezt meg,áldom az eget,hogy ő nem szerette.

Szinte az összes szakember ellenzi.

2012. nov. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Soha. Nem akarok én rosszat a gyereknek.
2012. nov. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
a bébikomp tényleg nagyon káros a babának. Kárt okoz a mozgásfejlődésének ráadásul a gerincének sem tesz jót
2012. nov. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
ne vegyél neki .inkább azt a pénzt költsd arra hogy tedd bababiztossá a lakást.Rakd a földre hagy másszon,kússzon.
2012. nov. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Az enyémnek sem volt, mert fölösleges és még káros is.
2012. nov. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Sógoromék kislánya olyan 6 hónapos lehetett, amikor beletették. Szeretett benne teperni, de szemmel láthatóan furán álltak a lábai és a tartása is olyan furcsa volt benne. Aztán olvastam, hogy mennyire káros, úgyhogy az én babámnak tuti nem fogok venni.
2012. nov. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
én 6hósan tettem bele mindkét gyerekemet,és valóban káros ha sokat van benne a gyerek,DE ha mértékkel használja akkor,nem lesz semmi gond. mindkét gyerekem 11hósan elindult,és nincs semmi gond a lábukkal,stb..
2012. nov. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

Mi kaptunk ajándékba és nagyon szerette, egészen 9 hónapos koráig amikor is elkezdett bútorok mellet kapaszkodni ,11 hónaposan indult el.Ahogy kicsit is önállóbb volt ,magától elutasította,de addig nagyon hasznos volt.

Ezenkívül persze rengeteget kúszott mászott.De ha családi ebéd volt vagy összejövetel így teljesen részt tudott venni a zsongásban.

Nem arra való hogy abban nőjön fel ,de aki nem ismeri a mértéket ne is használja...

2012. nov. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
10 hósan kapott egyet. Akkor már 1,5 hónapja lépegetett a bútorok mellett. Naponta pár percet volt benne, mégis elindult 11 hónaposan. 1 évesen már stabilan járt. Mértékkel lehet használni, pl naponta 2x10 perc. De az igaz, hogy ne abban nőjön fel a gyerek. Mai napig eljátszik a komppal, tologatja, nyomogatja a gombjait.
2012. nov. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
33%
Én nem vettem, nem is akartam, csak felakadt volna a kis lakásban mindenhová. Szomszédéknak volt, az ő fia nagyon szerette. Egyszer kölcsönkaptuk, de a fiam 5 perc után megunta, én meg nem erőltettem, mert tényleg nem tesz jót. Arra viszont jó volt, hogy beleültette a tigrisét, és tologatta. Én inkább a járássegítőt, vagy a járássegítővel kombinált babataxit javaslom.
2012. nov. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!