Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez a recept elkészíthető 9...

Ez a recept elkészíthető 9 hónapos babának? Most találtam ki. Szerintetek? Esetleg más recept amit az egész család ehet?

Figyelt kérdés
Kicsi olívaolajon csirkemellcsíkokat megpirítok, majd felöntöm paradicsompürével, teszek bele fokhagymát, bazsalikomot, pici sót és készre főzöm. Egy kis durumtésztával pépesíteném össze. Szerintetek? Ezt az ételt mi is szívesen ennénk a férjemmel így mindenkinek meg lenne az ebédje.
2012. nov. 22. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Én adnám, csak úgy hogy először kicsit fűszerezem, és ha a babáét kivettem, akkor a miénkbe tennék még bőven mindenből.
2012. nov. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
teljesen jó, nyugodtan eheti 9 hónaposan, még 8 hónaposan is!
2012. nov. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jól hangzik , a paradicsom kicsípheti a száját és a popsiját,lehet valami basamellesen készíteném el.

vaj+liszt+tejföl ,ahhoz is isteni a fokhagyma és a zöld fűszer.

2012. nov. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!