Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 23-24 fokos lakásban mibe...

23-24 fokos lakásban mibe öltöztetnéd másfél hónapos babád?

Figyelt kérdés
2012. nov. 22. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Rövid ujjú body és pamut rugi. Ennyi. Nálunk ha 22 oknál melegebb volt, már gyöngyözött a lányom orra homloka, pici kora óta nem bírja a meleget.
2012. nov. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy fő szabály piciknél, hogy úgy kell őket öltöztetni, amiben te is jól érzed magad + egy vékonyabb réteg. Tehát én is adnék rá pamut rugdalózót és egy babatakaróval takarnám csak be. Nálunk 21 fok van, mi is szerettük régen a jó meleget, de nem tesz jót a kicsiknek, sokkal jobban alszanak hűvös szobában.
2012. nov. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hosszú ujjú body, plüss ujjatlan rugi, vagy rövid ujjú body, hosszú ujjú plüss rugi.


Mint előttem is írták, egy réteggel tőbb kell rá, ha te otthon pólóban, szabadidő aldóban vagy, akkor rá kell ugyan ez, + egy hosszú ujjú, és a lábát betakarni pléddel ha alszik.


Picik még ők, nem mozognak, fáznak, ezért kell az egy réteggel több.

3,5 éves a lányom, itthon 23 fok van, szabadidő nadrág, rövid ujjó póló/triko és egy hosszú ujjú póló van rajta, egész nap szaladgál, jön megy, tesz vesz!

Ennyi ruhàt minimum adnék egy picibabára.

2012. nov. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is másfél hónapos a baba. Általában 22 fok van a lakásban, az ő szobájában csak 21 fok, mert nem bírja a meleget. A plüss rugit csak a kinti sétához viseli el (persze a zsák alá), bent csak body és vékony póló, nadrág, zokni van rajta, alváshoz vékony polártakaró (mózes szobában). Ha az ágyában alszik ott a vastagabb takaróhoz napközben leveszem a nadrágját. Különben nem alszik el, sír, mert melege van. Én éjszaka vacogni szoktam a szobájában, míg ő vígan elvan a 21 fokban.
2012. nov. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!