Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vegyek 3hónapos Kisfiamnak...

Mit vegyek 3hónapos Kisfiamnak Karácsonyra?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva játékot nem akartam venni,de Édesanyám azt mondta vegyek neki valami érdekes játékot,de mit?Van egy csörgőnk,egy rágókánk,kiskönyvünk,spongyabobunk.Nem akarok sok játékot neki,mert nincs helyünk sem úgy.Mit vegyek neki amivel tanulhat is esetleg vmit?Már nagyon ügyesen tud fogni.Előre is köszi
2012. nov. 22. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ez nagyon tuti játék ebben a korban

2012. nov. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igaza van az előttem szólónak, mi is pont ezt vettük ebben a korban!
2012. nov. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi játszószőnyeget veszünk a lányunknak,karácsonykor lesz 3 hónapos. Tulajdonképpen ez ugyanaz,mint amit linkelt az első válaszoló. =) Szerintem is ez a legjobb ebben a korban =)
2012. nov. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is gondolkodtam a fenti linken, de lebeszéltem magam róla. Játszószőnyegünk van, még a fiamról maradt, az pont elég, bár már a lányom 4 hónapos lesz karácsonykor, én már olyat nem vennék neki, ami a feje fölött lóg. Olyankor már a fordulásra kell a hangsúlyt helyezni szerintem, és mellé pakolni a színes, érdekes, esetleg hangot adó játékokat. aztán meg ha már átfordul és elkezdi a mocorgást, 5-6 hónapos kora körül, (pontosan nem tudom, mikor de mindegy is, mert igencsak pár hónapról beszélünk) már egyáltalán nem fogják érdekelni azok, amiket csak háton fekve lehet nézegetni. Az meg, hogy rángassa, és rászakad az egész... nem tudom. A fiam annak idején a zenélős körforgót rángatta folyamatosan, azt hittem, hogy a lányomnak már nem lesz jó... kicsit fura a hangja, de még működik.


Szóval én vagy valami szines infantino, Kskids hasonló játékokat vennék, amivel később is tud játszani, tujátok vinni autóba, babakocsiba fel lehet csiptetni, vagy olyan csörgőt, aminek vékony a fogókája, hogy tényleg meg tudja fogni a kis kezével, ezek általában a 300-500 ft-os műanyag csörgők.

Vagy ha tényleg nem akarsz így beruházni ilyenekre, akkor olyan játékot, amit majd 6-7-8 hónaposan már használ... ő még úgysem érti a karácsony lényegét, és gondolom ajándékot/játékot is fog még csak úgy is kapni, nem kell hozzá ünnep.


Ez a keljfeljancsi pl. csak később lesz jó, de ilyet tuti, hogy veszek a lányomnak, mert a fiamnál nem találtam, és tök jól jött volna, mikor már a kezével pakolgat, hadonász négykézláb: [link]

2012. nov. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez a babatornáztató pont azért jó, mert oldalt is vannak játékok, és a babát arra ösztönzi, fordúljon oldalra!

A játszószőnyegen nem érdekelték sosem a gyereket a plüss játékok, inkább ezek a csörgő zörgő műanyag játékok.

Ez azért is jó volt, lehetett a játékokat lejjebb feljebb állítani.

Vettem 10.000 ért játszószőnyeget, nem érdekelte lányomat. A babatornáztató kaptuk kölcsön, 1 órát is elvolt alatta, próbálta elkapni a csörgőket, tetszett neki ahogy meglökte őket, majd megfogta forgatta...


Kedves kérdező, ey 3 hónapos baba még nem igazán tud játszani egy spongyanobbal, a kőnyvet sem tudja lapozni, a csörgöt sem hiszem hogy sokáig érdekli, meg a rágóka sem.


Anyukáknak igaza van, valami játék még el kellene neki

2012. nov. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok,akkor lehet keverjük a dolgot valamivel,de amiket mi játszószőnyeg néven néztünk,az egy színes szőnyeg és felette egy ugyan ilyen dolog van,amit itt babatornázóként linkeltek be. Tehát egy ív amin játékok lógnak.
2012. nov. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia, a mi babánk ilyet kapott: [link]

erre szokott elaludni. Vagy vehetsz neki játékívet: [link] Ezeket mindegyiket viszonylag sokáig tudja használni.

2012. nov. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!