Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem baj, ha mikróban melegítem...

Nem baj, ha mikróban melegítem fel a tápszert? Mert a BEBÁ-s, bukás elleni tápszer csak úgy oldódik fel rendesen, másként becsomósodik, ha gázon melegítem meg a vizet.

Figyelt kérdés
2012. nov. 22. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem baj.
2012. nov. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is mindig mikróban melegítettem, semmi baja nem lett a lányomnak.
2012. nov. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Három éve melegítem mikroban a tápszert, sőt a kórházban a 2 napos babáknak is ott melegítették, illetve mikor több napot a gasztron voltunk akkor is ott melegítették a tápszert.
2012. nov. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Melegítés

Az elkészített tápszer melegítésére nem javasolják a mikrohullámú sütőket, mert a nem teljesen feloldott tápszerszemcsék és a folyadék nem egyforma mértékben melegszik fel, és a túlhevült folyadék megégetheti a baba száját. Azonban a mindennapok gyakorlatában nyugodtan lehet használni, csak arra vigyázzunk, hogy a melegítés után jól rázzuk össze a tápszert.

2012. nov. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!