Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, kismamák! Hogy...

Anyukák, kismamák! Hogy kapcsolódtok ki pár órára?

Figyelt kérdés
Amikor a férjetek vigyáz a babára munka után, ilyesmikre gondolok, amikor nem feltétlenül pénz kérdése, hogy csak magaddal foglalkozz pár órát, menj el ide oda, ki hogy csinálja?
2012. nov. 22. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem még csak 6 hetes. Már az is feltöltődés, ha kimegyünk sétálni és néhány dolgot én szerezhetek be.

Mi már bíztuk nagyszülőkre néhány órára, semmi gond nem volt.

Amikor apa vigyáz rá pár órára, én elmegyek bevásárolni, kicsit nézelődök. Imádok turkiba járni (viszont az sok idő), most tervezem, hogy elmegyek kozmetikába és fodrászhoz is kellene. Szóval egy csomó olyan dolgot, ami előtte természetes volt. Barátnővel egy fél órás kávézás, ilyesmi, a lényeg hogy a lélek töltődjön fel.

Amikor alszik szoktam tornázni itthon, elmenni ilyen dolog miatt lehetetlen.

2012. nov. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én járok el vásárolni a főzéshez.De hát ha párom vigyáz rá,akkor rendet teszek,főzök,takaritok,tanulok,tehát nincs kikapcsolódási időm nagyon.Ha barátok átjönnek,akkor beszélgetünk,meg kutyát sétáltatunk,amire a kicsi nem jön,hanem apukája vigyáz rá.
2012. nov. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Esténként pl szívesen beülök egy kád forróvízbe, és olvasok egy jó könyvet. Addig férj játszik a gyerekekkel (3 van). Mostanában tervezek kimenni a Vörösmarty térre is, megnézni a karácsonyi vásárt egyik este. Szeretek ott nézelődni. Hétvégén moziban voltam a tesómmal. Az is jó volt. Igyekszünk úgy alakítani az időnket, hogy mind a kettőnknek jusson egy kis "magány". Én pl hétvégén egyedül megyek át a szüleimhez a gyerekekkel, akkor páromnak is jut pár óra, amikor azt csinál, amit akar.
2012. nov. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Havonta, három hetente elmegyek a barátnőmhöz. Ha jut rá, akkor elugrunk két órára a közeli termálvízbe, beszélgetünk, úszkálunk. Ha nem, akkor nála kávézunk.


Ha a mamák elvállalják a három gyereket, akkor a férjemmel moziba megyünk, bár ez kb. háromhavonta van.

2012. nov. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%
Sehogy, egyedül vagyok a 2,5 évesemmel és a 18 hónaposommal, nagyon jól elvagyunk így együtt :)
2012. nov. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Heti kétszer edzőterembe járok reggel, addig mamizik a fiam.

Péntek este apa űzi a hobbiját, akkor mindig eljön valamelyik barátnőm.

De sokat vannak itt a közös barátaink is. A gyerek imádja őket!

De sokszor a férjem is mondja ha hazaér délután, hogy ők alszanak egyet, addig én menjek el egy kávéra!

2012. nov. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!