Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adnátok egy 4 hónapos...

Mit adnátok egy 4 hónapos babának kóstolni, és mennyit?

Figyelt kérdés

Ki kell e váltani étkezést vagy még nem?

Kis mennyiségü gyümi aztán tápszer ?

Hogy nézzen ki egy napi étkezésünk?Már nem emléxem a kisfiamnál hogyan csináltam!!

Köszönöm előre is Nikol


2012. nov. 22. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Először almát adtam a kisfiamnak,az az első.először mindig a gyümölcsök leveit kell megkóstoltatni velük,pár korty,majd jöhet maga a gyümi pépesítve.először abból is néhány kanálkával.én úgy csináltam hogy egy gyümi,egy zöldség,vagy úgy hogy pl alma-sütőtökkel.vagy alma-körtével,vagy sütőtök,majd sütőtök-répa,és aztán csak répa.kb 3-4 naponta váltottam újdonságra.szerencsére minden ízlett neki,csak úgy falta...de egy étkezést nem szabad azonnal kiváltani,mert hirtelen megterhelné a kis gyomrát,asszem kb 1 hónap volt mire kiváltottam.Délelőtt tízóraira kóstoltasd,ha vmi kiütés jönne ki rajta,még tudj időben cselekedni.Tehát 2 étkezés között,célszerű szerintem meg kóstoltani vele.
2012. nov. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
és bocs a szóismétlésekért,közben tv-zek.:-)
2012. nov. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!