Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig kell adni a K vitamint...

Meddig kell adni a K vitamint a babáknak?

Figyelt kérdés

Kisbabám 4 hónapos, most fogyott el a K vitamin. A védőnő szerint ne vegyünk újat, bár 6 hónapos korig kell adni, de szerinte elég 4 hónapig is, felesleges megvenni még 1 dobozzal.

Ti meddig adtátok a babának?


2012. nov. 23. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez a Konakion, ugye?

Addig kell, amíg csak anyatejes a baba. Hozzátáplálásnál már nem.

2012. nov. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Valóban a hozzátáplálás megkezdéséig kell adni.Én megvenném még az új dobozzal a helyedben,nem egy ökör ára.Biztos,ami biztos.
2012. nov. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Rendben, megveszem, ez vényköteles ugye?

Köszönöm szépen!

2012. nov. 23. 16:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindig adott receptet a védőnő.
2012. nov. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Mi vény nélkül vettük,tehát nem kell hozzá recept.Viszont van rajta támogatás,így vénnyel olcsóbban tudod megvenni.
2012. nov. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2012. nov. 23. 17:09
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Én a DOKTORNŐT kérdeztem, azt mondta addig kell amíg a baba étkezéseit legalább félig az anyatej teszi ki. Ha csak reggel este szopizik akkor már nem kell. De ha 3-4szer akkor igen. A védőnők agyon iskolázott idióták. Orvosnak képzelik magukat, de NEM azok. Ugyan annyi tudásuk és joguk van mint egy ápolónak. Persze sokat tudnak, de még egyszer mondom Nem orvosok. Tanácsot ilyen ügyben csak orvos adhat. Védőnőnek a tájékoztatás a feladata. Felmérni a családi és szociális helyzetet, esetleg tanácsot adni a hozzátáplálásnál. Minden egyéb kérdéssel az orvoshoz kell fordulni. Itt mindenre szívesen válaszol a doki. Hülyeségnek tűnő apróságokra is. Én 100%-ban meg bízok benne, viszont nem szeretem ha a védőnők akarják átlépni a hatáskörüket. Bocs, de ezt le kellett írnom, lehet lepontozni, ez a magány véleményem, aki nem érte egyet az menyjen a védőnőjéhez, nem zavar. Én nem teszem.
2012. nov. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Egy korábbi válaszoló vagyok: nálunk sem a védőnő írja fel a receptre a gyógyszert, hanem a DOKTORNŐ! Egy rendelőben, egymás melletti helyiségben történik a védőnői vizsgálat: súlymérés, hossz, stb. Természetesen a doktornő is mindig megnézi a gyerekeket, és ő dönti el, hogy mit ír fel és mit nem, nem a védőnő, nem az anyuka meg sorolhatnám. Nem mindegyik védőnő idióta, okoskodó, aki túllépi a szerepkörét. Vannak normálisak is!
2012. nov. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%

Ja. Azt nem írtam, hogy tisztelet a kivételnek. De hidd el az a ritkább. De tetszik, hogy mindig le vagyok pontozva! A sok sértett ego ha valaki nem ért egyet veletek! :D Ezt bírom ebben az oldalban! :D De kit érdekel? Nekem akkor is ez lesz a véleményem ha 0%-os leszek. Ti meg majd sírtok, ha a gyereketeket félre kezeli valami OKOS védőnő.

TISZTELET A KIVÉTELNEK!!!

2012. nov. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!