Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti 4 hónapos babátok miket...

A ti 4 hónapos babátok miket csinál már?

Figyelt kérdés
Mit eszik ? Hányszor ? Hogy alszik ? Hány kg? Hány centi ? Fogak ? Játék ? Hányszor alszik ? Mit tud ?

2012. nov. 23. 19:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

2-án lesznek 4 hósak.

Anyatejesek, de csak a kislányom szopizik már, gyűjtőből kapjuk a többit.

5x esznek.

Éjjel 10-fél 11-től reggel 8-fél 9-ig kb. alszanak, meg ált. minden 2 evés között valamennyit, hol többet, hol kevesebbet.

2 hete 56 cm-k voltak (46-48-cal születtek), most olyan 5 kg körüliek, 2350-nel születtek.

Fogak nincsenek.

Van, hogy jobban elvannak, van, hogy szórakoztatni kell őket. Kezdik fogni a játékokat.

Kislányom ügyesen nyomja ki magát hason, ő többször is csinálja, kisfiam is próbálkozik, de ritkábban. Néha átfordulnak hasról hátra, vissza meg akarnak, de nem sikerül.


Neked, kérdező?

2012. nov. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Este 8-9 fele eszik utoljára. 170 ml tápszert.

Akkor alszik 6-7-8 változó még. Néha teázunk nem kéri de kínálom neki elfogadja igaz nem iszik sokat.

Akkor körülbelül 3-4 óránként eszik mindig 170 ml. És tápszeres. Ő már a második evést "tízórait" úgy eszi hogy fél alma és utána a tápszer de ha ilyen ügyes már nem lesz tápszer csak egész alma-kekszel , esetleg banánal meg amit ehet. Ő elfordul az oldalára, de magától nem jön rá hogy át kéne fordulni kicsit bemutatom neki akkor majdnem hogy megy. A játék az már nagyon fincsi, meg érdekes. De nekünk már minden. Ö 3290 grammal született 56 cm. A 3 hónapos státuszon 5800 gramm volt és 63 cm. Fogak még nincsenek. Fejet nagyon ügyesen tart de már a gerincét is nagyon ügyesen fogni se kéne már csak hát na.

Amúgy ő 4.-én lesz 4 hónapos. :)

Minden tisztelettem két gyereket szórakoztatni mikkor nyüszi van. Mert nekem egy is nehéz :)

2012. nov. 23. 20:32
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk négyszeri étkezés van 180-210 milik között. Délben már zöldséget vagy gyümölcsöt eszik és délután is.

Éjszaka már átalussza bár néha felkel akkor iszik és vissza alszik.

Már szépen nyúl a játékokért és ülve szépen tartja a fejét, nem nagyon forgolódik, de próbálkozik. Lehet azért mert elég nagy baba 70 centi és kicsivel több mint 7 kiló. Fogak még nincsenek.

2012. nov. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kislányom 3.-án lesz 4 hós.3300 g,53 cm-el született,másfél hete volt 6500 g és 65 cm.Ő teljesen anyatejes,naponta 5-6-szor eszik,este fél 9-től 5-ig alszik,akkor eszik és még olyan 7-ig alszik.Fejét stabilan tartja,hason nagyon nem szeret,sokat tornázunk.Oldalára sokat fordul meg nyomja magát,de át még nem fordult.Tárgyakért nyúl,szépen fog pár percig még rázza is a csörgőjét :)
2012. nov. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok,fogunk nincs,nagyon nyálzunk csak és mindent rág.délelőtt és délután alszik 3 órát,illetve este még egy 20-30 percet babakocsiba.
2012. nov. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom 3 és fél hónapos, 7 hetes kora óta tápszeres, ma próbáltunk neki tejpépet adni, de még nem fogadta el. Napi 4-5-ször eszik 150 milit alkalmanként. 10 hetes kora óta átalussza az éjszakát, este 21 vagy 22 órától reggel 7-8-ig alszik, kelés és evés után általában fent van a következő etetésig vagy csak nagyon keveset alszik, délután alszik 2-3 órát. 3 hónaposan 5780 g volt és 60 cm. Sokat enné a plédjét meg folyik a kis nyála, sokat eszi a kezét, de nem hinném, hogy a fogai miatt lenne ez, még korai. Nap 1-2-szer alszik, van, hogy 1-2 órát vagy 2-3 órát, nagyon változó. Érdekli őt az állatkái, nyúl értük, de nem mindig, meg a kiságyra rögzített kis forgó, zenélő állatkáit nagyon szereti. Egyszer pár percig a cumisüveg fülét megfogta és egyedül evett. Sokszor olyan, mintha kimondaná, hogy anya, apa, de ez még nem ösztönös. Félig ülésben megemeli a fejét, teljesen fel akarna ülni. Utánoz hangokat, kacag. Imádom.
2012. nov. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Azt nem írtam oda, hogy hátára már pár hetes kora óta átfordul az oldaláról, fejét szépen megemeli hason, de nem szeret hason lenni.
2012. nov. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szintén utolsó vagyok :)! Kislányom 3230 g-mal és 52 cm-rel született. December 6-án lesz 4 hónapos.
2012. nov. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Látom,hogy már egy régi kérdés,de hogy csináljátok,hogy mindenkinek átalussza a babája az éjszakát?az enyém ma 4 hónapos,de éjjel kettőkor,meg reggel 6kor eszik és 7ig vagy negyed8ig alszik.Szeretném már ha elhagyná a 2 órai evést...
2013. márc. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk a kisfiam 8 hetes koráig is csak egyszer evett éjjel úgy kettő körül. Aztán szépen magától elkezdte átaludni az éjszakát. Először azért felkelt hajnal négy körül egy párszor aztán azt is elhagyta. Nem csináltam vele semmit mindezt magától csinálta.

Most már lassan 8 hónapos és még mindig alszik éjjel, bár a cumit néha be kell tenni a szájába.

3-as voltam

2013. márc. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!