Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ/t itt valaki Chicco...

Használ/t itt valaki Chicco fertőtlenitő folyadékot? Ma vettem éészre hogy hiába öblitem le alaposan a cumit/cumisüveget mellszivót a szagát lehet érezni! Az nem gond?

Figyelt kérdés
2012. nov. 23. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Én használtam igen, Igen azt a furcsa szagot lehet érezni szerintem az ásztatástól. De nekünk semmi gond nem volt belőle. Igaz megvan a fele nem használtuk sokáig.
2012. nov. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ugyan Aventes mikrós gőzsterilizálót használak de nekem is marad utána egy kis tápszer szaga. Szerintem nem baj.
2012. nov. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is átveszi a cumisüveg a szagát, de eddig még szerencsére nem zavarta a lányomat. Nem ártalmas egyébként, használd nyugodtan tovább.
2012. nov. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én kicsimet se zavarja a citromillat. Hideggel öblíted, ugye? Az valahogy jobban lehozza az illatot.
2012. nov. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is fura volt, hogy illatozik... pedig nagyon leöblítettem, de már nemtom milyen vízzel (meleg-hideg). Aztán a cumit, ilyesmit inkább nem raktam bele, hanem mással sterilizáltam. Csak a sok játékát fertőtlenítettem aztán benne.
2012. nov. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is csak a játékait + rágókákat fertőtlenítettem ezzel a szerrel. Többit gőz sterilben.
2012. nov. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!